banner339
banner313

İyi Parti Milletvekili Adayı Aydın Sezgin, Aydın SMMMO’yu ziyaret etti

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın 1. Sıra Milletvekili Adayı Aydın Sezgin, Aydın Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nı (SMMMO) ziyaret etti. Hafta sonunda da çalışmalarına devam eden Sezgin, Oda Başkanı Rıza Yörüyen ve ekibiyle sohbette vergi sisteminin sorunlarına değindi ve mevcut sistemin adil olmadığını ifade etti.

İyi Parti Milletvekili Adayı Aydın Sezgin, Aydın SMMMO’yu ziyaret etti
banner475

Seçim çalışmaları kapsamında sivil toplum kuruluşlarına ziyaretlerini sürdüren İYİ Parti Aydın ilk sıra Milletvekili Adayı Aydın Sezgin, Aydın SMMMO’yu ziyaret etti. Ziyarette Oda Başkanı Rıza Yörüyen ile birlikte Yönetim Kurulu Üyesi Sabri Küçük, Disiplin Kurulu Sekreteri Nevzat Akıncı, Denetleme Kurulu Üyesi Gökhan Sandıkçı, TESMER Başkan Yardımcısı Mutlu Tunç, TESMER Sekreteri Jülide Vardar Bekem ve TESMER Akademi Saymanı Aynur Kılıç hazır bulundular.Aydın SMMMO olarak eğitim çalışmalarına önem verdiklerini ifade eden Yörüyen, vergi ödemekle ilgili bilinçlendirme çalışmalarını desteklediklerini ve küçük yaşta vergi ödemenin farkındalığını oluşturmanın önemli olduğuna değindi.

 

Ziyaretinde Sezgin’e Aydın’ın ekonomik yapısı ile görüşlerini aktaran yetkililer, tarım alanlarının önemli bir zenginlik olduğunu ancak her geçen gün tarım arazilerinde kayıplar yaşandığından bu zenginlikten Aydın’ın yeteri kadar yararlanamadığını söyledi.Sezgin de ziyaretinde eğitim, tarım ve ekonomi konularında paylaşılan görüşlerin çok değerli olduğunu, İYİ Parti olarak vergi sisteminde adaletin sağlanacağı bir düzen oluşturacaklarını, bu düzenin Aydın’ın birçok sorununun çözümünde yardımcı olacağını söyledi.Ziyaretin sonunda oda yetkilileri Sezgin’le birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi ve seçim çalışmalarında başarılar diledi.

 

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2018, 13:34
banner218