Aydın’da biri bebek 4 kişinin yaralandığı kazanın görüntüleri ortaya çıktı Aydın’da biri bebek 4 kişinin yaralandığı kazanın görüntüleri ortaya çıktı

Büyükşehir’in Yunan adaları seferleri başlıyor! İşte ilk seferin tarihi...
Aydın Büyükşehir Belediyesi ile İDO ortaklığında Kuşadası kalkışlı Yunan adalarına yönelik seferlerine 29 Haziran’da başlıyor. Haftanın 4 günü düzenlenecek olan seferlere vatandaşların yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) Genel Müdürlüğü ile yapılan görüşmeler neticesinde Kuşadası’ndan Yunan adalarına Aydın Büyükşehir Belediyesi ile İDO ortaklığında seferler başlıyor. Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin Kuşadası turizminin daha da hareketlenmesine yönelik attığı hayata geçirdiği bu proje kapsamında, seferlerin başlama tarihi belli oldu.

HAREKET SAATLERİ DE BELLİ OLDU
Söz konusu deniz seferlerinin 29 Haziran’da başlayacağı açıklandı. Seferler, haftada çarşamba, Cuma, cumartesi ve Pazar günlerinde düzenlenecek. Kuşadası’ndan sabah 08.00’de Patmos’tan ise akşam saat 18.00’de deniz otobüsleri hareket edecek. Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin deniz otobüsleriyle sefer yapmak isteyen vatandaşlar, biletlere Ayulaş Çağrı Merkezi’ni 0544 159 40 09 numaralı hattı arayarak ya da www.egeadalari.ido.com.tr adresinden ulaşabilir.

Whatsapp Görsel 2024 06 14 Saat 22.47.45 62792Cb7