KOÇ BURCU
Koç burcu genellikle maceraperest ve heyecan arayan bir yapıya sahiptir. Sıkılmaya eğilimleri olduğu için ilişkilerinde rutinden kaçma arzusu güçlü olabilir. Bu nedenle, sürekli yeni heyecanlar arayışı içinde olabilirler ve bu durum aldatma eğilimlerine yol açabilir.

YENGEÇ BURCU
Yengeç burcu derin duygusal bağlar kurmaya meyillidir ancak aynı zamanda da duygusal dalgalanmalar yaşayabilirler. İlişkilerinde güvence arayışı içinde olmaları, duygusal ihtiyaçlarının karşılanmaması durumunda aldatma eğilimlerini artırabilir.

Rusya basınında geçen hafta: 'Rus turistler Türkiye’de en çok nerede kazıklanıyor?' Rusya basınında geçen hafta: 'Rus turistler Türkiye’de en çok nerede kazıklanıyor?'

YAY BURCU
Yay burcu özgürlüklerine düşkün ve keşfetmeyi seven bir yapıya sahiptir. Bağlanma konusunda zorluk yaşayabilirler ve partnerlerini kısıtlama hissi onları rahatsız edebilir. Bu durum, ilişkilerinde sadakat konusunda zorluklar yaşamalarına neden olabilir.

BALIK BURCU
Balık burcu derin duygusal bağlar kurabilen, hassas ve duyarlıdır. Ancak gerçek dünyadan kaçma eğilimleri olabilir. Problemlerle yüzleşmek yerine kaçınma eğilimleri, ilişkilerinde sorunlar yaşamalarına ve aldatma eğilimlerine neden olabilir.