Arka Sokaklar hayranlarını şok eden kararın ardından boşta kalan cuma gününü dolduracak yeni yapım da belli oldu. İşte reyting rekortmeni dizinin yerine gelecek o yapım.

resim-2023-03-15-174140805-RkcL

Kanal D'de 17 yıl gibi rekor bir süre devam eden, başrollerinde Zafer Ergin, Oya Okar, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Ozan Çobanoğlu, Tunç Oğuz, Oğuz Peçe, Cansın Çekili, Batuhan Eksi, Sebahat Kumaş ve Gizem Terzi gibi isimlerin rol aldığı Arka Sokaklar dizisine 45 gün ara verilmesi büyük ses getirmişti.

Verilen aranın ardından 17 yıllık efsane Arka Sokaklar için final kararı verildi. Cuma akşamları seyirciyi ekran başına kilitleyen dizinin yerine artık Yıldız de Bana yayınlanacak.

Arka Sokaklar dizisinin yayın günü olan cuma akşamına hangi dizi ya da programın geleceği merak konusuydu. Erler Film'in duayen patronu Türker İnanoğlu'nun sağlık sorunları nedeniyle ara verdiği dizinin sessiz sedasız bitmesinin ardından Kanal D, cuma akşamları yayınlayacağı yapıma karar verdi.

resim-2023-03-15-174323262-CIQv

Kanal D, Hülya Avşar ve Hamdi Alkan'lı "Yıldız De Bana" yarışmasını yayınlamaya karar verdi. Oyunculuk sektörüne yeni yüzler ve yetenekler kazandırmayı amaçlayan yarışma programında 9 kadın, 9 erkek olmak üzere toplam 18 yarışmacı yer alacak. "Yıldız de Bana" yeni bir değişiklik olmazsa 31 Mart akşamı seyirciyle buluşacak.