Bu yazımızda Antalya bölgesindeki en iyi aile dostu tatil köylerini bulacaksınız. Çocuklara yönelik konseptlere ve muhteşem konuk puanlarına sahip seçkin otelleri sizler için bir araya getirdik.

Maxx Royal Belek Golf Resort

Doğrudan sahilde bulunan 5 yıldızlı Maxx Royal Belek otel, Türkiye'nin en seçkin tatil yerlerinden biridir ve düzenli olarak en yüksek puan alan 5 yıldızlı otellerden biri olarak yer almaktadır. Ana binada yeşilliklerle süslenmiş ve tatil beldesi plaj alanına girmeden önce sahil boyunca sıralanmış villaların bulunduğu başka havuzlar göreceksiniz. Lüks bir spa ve sağlıklı yaşam alanına ve 10 su kaydırağına sahip bir su parkına sahip olan tesisin diğer golf sahalarına yakınlığını görünce çok seveceksiniz.

Resmi Gazete'de yayımlandı: Dışişleri Bakanlığı Dış Politika Danışma Kurulu Üyeliği'ne Merve Safa Kavakcı getirildi Resmi Gazete'de yayımlandı: Dışişleri Bakanlığı Dış Politika Danışma Kurulu Üyeliği'ne Merve Safa Kavakcı getirildi

Çocuklarınız için hazırlanmış bu aile dostu tesiste oyun alanı ve plaj alanı bulunan bir mini kulüpleri sayesinde çocuklarınızın eğlenceli zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Seven Seas Otel Blue

Göynük'teki bu tesis Kemer'e sadece 7 km,  Antalya havalimanına ise 50 km uzaklıktadır. Şık ve rahat kompleks, Toros dağları ile otelin kendi mavi bayraklı plajı arasında uzun bir alan vardır. Seven Seas otelde kendinize ait sağlıklı yaşam alanı, iki su kaydırağı, kendi havuzu, plaj alanı ve çocuklar için oyun alanı ile çocuklara özel konsepti sayesinde huzurun keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Ayrıca çocuklarınız için çeşitli oyun programları ile eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

Alibey Tatil Köyü

Manavgat'a 12 kilometre uzaklıkta, her şey dahil 5 yıldızlı Alibey tatil köyü, doğrudan deniz kenarında kumlu bir plajda yer almaktadır. Osmanlı esintileri taşıyan dekorasyonunu görünce özel bir zarafetin farkına varabilirsiniz. 19 kaydıraklı havuzu, çocuklar için kaydırak kulesi ve macera parkı öne çıkan özelliklerinden bazılarıdır. Tesiste ayrıca 62 adet kum tenis kortu bulunmaktadır.

Antalya otelleri için https://www.tatileksper.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.