Zonguldak'ta meydana gelen baltalı vahşet Türkiye'nin gündemine bomba gibi düşmüştü. Geçtiğimiz pazar günü yaşanan korkunç olayda, Rabia Çataklı isimli cani sabaha karşı annesi Şeyda Çakırlı ile anneannesi Medine Küçükkaya'yı baltayla parçalarını ayırdı.

Annesi ile anneannesinin parçalarını pencereden aşağıya atan kadın, ihbar sonrası bölgeye gelen polis ekipleri tarafında gözaltına alınmıştı.

"ONLARIN BİRER ŞEYTAN OLDUĞU SÖYLENDİ"

Ceset parçaları toplanarak adli tıpa yollanırken hastanede sağlık kontrolüne alınan cani kadın, bu sırada serçe parmağını koparıp yuttu.

5 sakinleştirici iğnenin ardından tutuklanan cani ifadesinde, "Bunu neden yaptığımı bilmiyorum. Ölecek gibi hissettim. Mehdi olduğumu hissettim. Onların birer şeytan olduğu ve öldürmem gerektiği söylendi. Ben de öyle yaptım. Onları öldürdüm. İkisini de çok severdim…" diye konuşmuştu.

ELLERİ KAN İÇİNDE...

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; olay anında çekilen bir kare ise bugün ortaya çıktı. Kan donduran fotoğrafta Rabia Çataklı'nın sakinliği yüzüne böyle yansıdı. Elleri ise kanlar içinde kalmıştı.

FETÖ yalanıyla İngiliz vatandaşı 7 milyon TL dolandırdı! FETÖ yalanıyla İngiliz vatandaşı 7 milyon TL dolandırdı!