Dünya devinden Merih Demiral'a kanca! Resmi teklif yapıldı, bonservis bedeli... Dünya devinden Merih Demiral'a kanca! Resmi teklif yapıldı, bonservis bedeli...
MKE Ankaragücü Teknik Direktörü Ömer Erdoğan açıklamasında, "Oyuncularımı tebrik ederim. Bir Galatasaray deplasmanında ancak bu kadar iyi mücadele edilirdi. Son dakikaya kadar beraberliği yakalamak için çok iyi oyun sergilediler. Maça kontrollü başladık ve 1-0 öne geçtik. Gomis’in golünde çalıştığımız yerden yedik. 2-1 olduktan sonra oyunun kontrolünü ele aldık. Topa sahip olmaya başladık. İyi pozisyonlara girdik. Sonlandırmada sıkıntı yaşadık. Bizim bu haftaya kadar en ciddi sıkıntılarımızdan birisiydi. Pozisyon değerlendirme sıkıntı yaşıyoruz. Bunları geliştirirsek Ankaragücü daha iyi yerlere gelecek. Oyuncularıma verdikleri mücadele için teşekkür etmek istiyorum. Beraberliği hak ettiğimizi düşünüyorum" şeklinde konuştu.

"EMRE KILINÇ SAHANIN EN İYİ OYUNCUSUYDU"

Emre Kılınç’ın kaçırdığı gol sonrası Ankaragücü taraftarlarının tepkisinin sorulması üzerine ise Erdoğan, "Bana göre Emre Kılınç sahanın en iyi oyuncusuydu. Beki de aramıza katıldıktan sonra oynadığı en iyi maçtı. Herkesten fazla golü atmak isterdi ama şansızlık diyelim. Doğru tarafa vurdu ama şanssızdık. Sahada çok iyi bir Emre vardı" ifadelerini kullandı.