Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim 2023-2024 güz dönemi AÖF kayıt yenileme işlemleri tarihleri belli oldu. Kayıt yenileme işlemleri 2-16 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilmiş olacak. Açık öğretim öğrencileri 2-16 Ekim tarihleri arasında kayıt yenileme işlemlerini yaparak ücretlerini de yatıracak. Ücretlerini yatıran öğrenciler ders seçimi işlemlerinde yapmış olacak. Kayıt yenileme ücretleri 16 Ekim tarihine kadar yapılabilecek. Kayıt yenileme ücretlerinin ne kadar olduğu ve merak edilen tüm detaylar haberimizde...

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 2023-2024 güz dönemi için kayıt yenileme işlemleri başladı. AÖF kayıt yenileme ücreti öğrenciler tarafından merak edilerek araştırılıyor. Kayıt yenileme ücretleri konusunda detaylar ise ayrıca belirtiliyor. AÖF kayıt yenileme ücreti 6 derse kadar değişerek ödeme konusunda 12 taksit yapılabiliyor.

Geçtiğimiz senelerde AÖF kayıt yenileme ücreti 610 TL ile 645,5 TL arasında değişmekteydi. AÖF ders seçimi işlemi kayıt yenileme tarihinin son günü olan 16 Ekim tarihi 22.00'a kadar devam edecek. Peki, AÖF kayıt yenileme ücretleri ne kadar olacak? İşte, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim 2023-2024 Güz Dönemi kayıt yenileme ücretleri...

AÖF kayıt yenileme ücreti ve nereden yapılacağı öğrenciler tarafından araştırılıyor. 2023'türe 2024 yılı AÖF kayıt yenileme ücreti açık öğretim iktisat ve işletme fakültelerinde 1180 TL ve 1226 TL arasında değişiklik gösteriyor. Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin 2023-2024 öğretim yılı güz dönemi kayıt yenileme işlemleri, 2-16 Ekim tarihleri arasında yapılacak.

Öğrenciler kayıt yenileme sırasında bir yarıyılda toplam 45 akts krediyi geçmeyecek şekilde 10 ders seçebilecek. Kayıt yenileme ücretleri Anadolu Üniversitesi tarafından alınacak. Kayıt yenileme işlemleri ise Açık Öğretim Öğrenci Bilgi Sistemi otomasyonu üzerinden öğrenci şifresi veya e-devlet şifresi ile yapılabilecek. AÖF ders ekle ve sil işlemleri resmi web sitesi üzerinden e-devlet şifresi veya öğrenci şifresi ile yapılacak.