Bir dönemin en çok izlenen dizilerinden biri olan Akasya Durağı dizisinde Dilek karakterine hayat veren Pelin Sönmez, Instagram paylaşımlarıyla gündeme oturdu. Yıllar içerisindeki değişimi dudak uçuklatırken dizide Osman Ağa’nın kızı olarak hafızalara o kadar kazınmış olacak ki kullanıcılar yorumlarını bu yönde yapmaya devam ediyor. Yıllar sonra ortaya çıkan Akasya Durağı’nın Dilek’i Pelin Sönmez değişimiyle sosyal medyayı salladı. İşte Pelin Sönmez’in o paylaşımları…

Uzun yıllardır ekranlardan uzak bir hayat süren Akasya Durağı dizisinin Dilek’i Pelin Sönmez, paylaşımlarıyla tekrar gündeme geldi. 2018 yılında evlendikten sonra oyunculuk ve şarkıcılık kariyerini bırakan Pelin Sönmez, Instagram paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Sosyal medya kullanıcıları Akasya Durağı’nın Dilek’i Pelin Sönmez’i beğeni ve yorum yağmuruna tuttu.

Hem oyunculuk hem de şarkıcılık yapan Sönmez, Akasya Durağı'nın ardından ekrandan uzaklaşmıştı.

Dizide popüler olduğu yıllarda ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç ile olan ilişkisiyle de gündemde olan Pelin Sönmez, bu ilişkiyle magazin gündeminde de oldukça yer bulmuştu.

Ünlü isim, Murat Dalkılıç ayrılığının ardından Cengiz Çelik ile 2 yıl süren bir evlilik yaşamıştı. 2014 yılında nikah masasına oturan Sönmez, Çelik'ten 2016 yılında ayrılmıştı.

SON HALİ ORTAYA ÇIKTI

1988 doğumlu olan Sönmez, 2018 yılında Cem Candar ile nikah masasına oturmuştu. O tarihten bu yana kendisine sessiz bir yaşam seçen Pelin Sönmez'in son hali ortaya çıktı.

Ünlü isim artık oyunculuk ve şarkıcılık yapmıyor. Instagram hesabında yaptığı iddialı paylaşımlarla dikkat çekiyor.

Pelin Sönmez'in canlandırdığı Dilek karakteri dizide babasını sürekli kızdıran ve evlenmek isteyen genç bir kızı izleyicinin karşısına çıkarıyordu.

Akasya Durağı'nda Obayana'nın büyük aşkı olan Dilek'i canlandıran Pelin Sönmez 2018 yılında evlenmiş ve gözlerden uzak bir hayat yaşamaya başlamıştı.

Şimdilerde ne yaptığı merak edilen Pelin Sönmez, yıllar sonra ortaya çıktı.

Gülşen, Harbiye konseri için servet harcadı! Gülşen, Harbiye konseri için servet harcadı!

İşte Akasya Durağı'nın Dilek'i Pelin Sönmez'in son halleri...

Pelin Sönmez yıllar sonra değişimi ile ilgi odağı oldu.

Bir süredir ekranlardan uzak olan Pelin Sönmez, güzelliği ile yine kendine hayran bırakmayı başardı.

Ünlü isim artık oyunculuk ve şarkıcılık yapmıyor. Instagram hesabında yaptığı iddialı paylaşımlarla dikkat çekiyor.

Hem oyunculuk hem de şarkıcılık yapan Sönmez, Akasya Durağı'nın ardından ekrandan uzaklaşmıştı.

PELİN SÖNMEZ KİMDİR?

Pelin Sönmez, 27 Nisan 1988 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Oynamış olduğu diziler ve söylemiş olduğu şarkılar ile birlikte hem oyuncu hem de şarkıcı olarak hayran kitlesini oluşturdu.

Bununla beraber lisans eğitimini de Kocaeli Üniversite’sinde alan olan Pelin Sönmez, Derbent Meslek Yüksek Okulu Turizm Seyahat ve İşletmeciliği bölümünden mezun oldu.

Jimnastik eğitimi de almış olan Pelin Sönmez bu sebeple birçok dans gruplarıyla birlikte çalışıp dans etti..

elin Sönmez’in müziğe yönelmesindeki en büyük etken ise, babasının devamlı gitar çalıp şarkı söylemesi oldu.

Bunun devamında ise, daha 14 yaşlarındayken MMC adlı müzik kanalında VJ’lik yapmaya başlayan Pelin Sönmez böylece pop müzik dünyasına adımını atmış oldu.

Dans yeteneğini de kullanarak Mansur Ark’ın 2004 yılında çıkarmış olduğu ‘Gazla Gitsin’ klibinde dans eden kızlardan biri oldu.

Doğum Tarihi: 27 Nisan 1988

Boy: 159 cm Kilo: 45 kg Göz Rengi: Açık Kahverengi

Saç Rengi: Kumral Burcu: Boğa