Süreç içindeki tavırları ve açıklamalarıyla Metin Yavuz sadece kendini öne çıkarmaya çalışan, diğerler vekiller ve AK Parti teşkilatlarını yok sayan tavırlarıyla tepki çekmeye devam ediyor. Bugün yaşanan bir gelişme ise kulislerde Metin Yavuz’un Bekir Kuvvet Erim’in çabalarının üzerine konmaya çalıştığı şeklinde değerlendirildi.

Ak Partili Yavuz’a Toplantıyı Sabote Ediyor Tepkisi

Nazilli Belediyesi 19 Aralık günü Arpaz Kalesi’nde yapılacak bir açıklama için basın daveti gönderdi. Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan ev sahipliğinde AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim ile Kültür ve Turizm İl Müdürü Doç.Dr. Umut Tuncer’in katılacağı toplantıda Arpaz Kalesi’nin restorasyon müjdesinin verilmesi bekleniyordu. Basın davetinin hemen ardından Metin Yavuz’un yaptığı bir sosyal medya paylaşımı ise AK Parti içinde Metin Yavuz’a yönelik yeni bir tepki dalgasının gelişmesine neden oldu. 

Metin Yavuz, acaba Arpaz Kalesi’nin yerini biliyor mu?

Metin Yavuz paylaşımında “Arpaz Beyler Konağı Restorasyonu Başlıyor” açıklamasını yaparak, Pazartesi yapılacak basın toplantısının içeriğini iki gün önce paylaşmış oldu. Arpaz Kalesi’nin restorasyonu için büyük çaba sarf eden Bekir Kuvvet Erim’i “boşa düşürme, gölgeleme” gayreti olarak değerlendirilen bu açıklama ile Metin Yavuz’a Nazilli’li vatandaşlardan “Acaba Arpaz Kalesi’nin yerini biliyor mu?” şeklinde tepki geldi.

AK Parti kaynaklarından alınan bilgiye göre Metin Yavuz’un son dönemlerde gelişen uyumsuz tavırlarının AK Parti kurumsal kimliğine büyük zarar verdiği şeklinde değerlendirildiği ifade edildi.

İŞTE NAZİLLİ BELEDİYESİ'NİN DAVET MESAJI

Değerli basın mensubu;
19 Aralık Pazartesi günü saat 15.00’de Belediye Başkanımız Sayın Kürşat Engin Özcan’ın ev sahipliği ve AK Parti Aydın Milletvekili Sayın Bekir Kuvvet Erim ve Aydın İl Kültür Turizm Müdürü Umut Tuncer’in katılımlarıyla Esenköy Mahallesi Arpaz Kalesi’nde basın toplantısı düzenlenecektir. 

Didim’deki kadın cinayetinin sebebi kan dondurdu Didim’deki kadın cinayetinin sebebi kan dondurdu

Saat 14.30’da belediyemiz önünden araç kaldırılacaktır. 
Katılımlarınızı bekler, iyi çalışmalar dileriz.

METİN YAVUZ'UN O PAYLAŞIMI

WhatsApp Image 2022-12-17 at 15.29.32