• BIST 106.846
 • Altın 271,096
 • Dolar 5,7268
 • Euro 6,3392

  Aile birliğinden yemek

  14.04.2009 11:56
  Kuşadası'nın en köklü eğitim kurumlarından biri olan Şehit Kaya Aldoğan Lisesi’nin geleneksel dayanışma yemeği Kuşadası Anadolu Turizm ve Otelcilik Meslek Lisesi Kongre Salonunda gerçekleştirildi.
  Aile birliğinden yemek
  Aile birliğinden yemek Aile birliğinden yemek Aile birliğinden yemek

  Kuşadası'nın en köklü eğitim kurumlarından biri olan Şehit Kaya Aldoğan Lisesi"nin geleneksel dayanışma yemeği Kuşadası Anadolu Turizm ve Otelcilik Meslek Lisesi Kongre Salonunda gerçekleştirildi.
  Okul Aile Birliği tarafından düzenlenen ve büyük ilgi gören yemeğe Kuşadası Belediye Başkanı M.Esat Altungün, Kuşadası İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk Türkkan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Murat Yurttutan ve okul aile birliği üyelerinin yanı sıra çok sayıda davetli ve Şehit Kaya Aldoğan Lisesi mezunları katıldı.
  Yemekte açılış konuşmasını yapan Kuşadası Şehit Kaya Aldoğan Lisesi Müdürü Şaban Hakbilir gerçekleştirdikleri bu dayanışma yemeğinin artık bir geleneksel hale dönüştüğünü ve eğlenceli dakikalar geçirdiklerini belirterek “Şehit Kaya Aldoğan Lisesi olarak çok güzel işlere imza atıyoruz. Bizlerin istediği okulumuza öğrencilerin bir Anadolu Lisesi yada Fen Lisesi gibi sınav ile alınması bununla ilgili görüşmelerimiz devam ediyor” dedi.
  Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün de, Kuşadası Şehit Kaya Aldoğan Lisesi Mezunu bir belediye başkanı olarak bu yemekte buluşmaktan onur duyduğunu belirterek “ Bazıları benim eğitimimin belediye başkanlığı yapmam için yeterli olmadığını söylediler ama halkımız benim lise mezunu olarak belediye başkanlığı yapabileceğime inandı şuan da sizlerin karşında bir Şehit Kaya Aldoğan Lisesi mezunu belediye başkanı olarak durduğum için onur ve şeref duyuyorum. Bundan sonra Kuşadası için ve öğrencilerin eğitimi için elimizden gelen gayreti göstereceğim” diye konuştu.
  Açılış konuşmalarının ardından Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün ve davetliler çalınan zeybek ve çökertme müzikleri ile oynadılar. Gecenin sonunda yapılan çekiliş ile davetlilere çeşitli hediyeler dağıtıldı.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim