ADÜ Koçarlı Meslek Yüksekokulu (MYO) Çocuk Gelişimi Programı öğrencilerinin, düzenlediği ‘’Engelsiz Dans Gösterisi” Aydın’da büyük beğeniyle izlendi. 2 Aralık 2022 tarihinde ADÜ Atatürk Kongre Merkezinde gerçekleşen etkinlikte öğrenciler hazırladıkları gösterilerle büyük beğeni toplarken, ADÜ Rektörü Prof. Dr. Aldemir de yaptığı jestle büyük alkış aldı.

Programın açılışında yaptığı konuşmada yapılan tüm etkinliklerde toplumda engellilere yönelik farkındalığın artmasına ve daha fazla sorumluluk alınmasına vesile olmasını dileyen Aldemir, “Hayatın tüm alanlarında mücadeleleriyle örnek aldığımız engelli kardeşlerimiz spor, sanat, siyaset, eğitim ve iş dünyasında elde ettikleri nice başarılarla bizleri gururlandırmaktadır. Mekânsal erişilebilirlik ödülü alarak YÖK tarafından turuncu bayrakla ödüllendirilen Engelli Dostu Recep Tayyip Erdoğan Kütüphanemiz başta olmak üzere tüm kampüslerimizde engelli kardeşlerimizin sosyal hayatta daha çok yer almaları, huzur ve refahlarının artması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Programda gerçekleşen müzik dinletisinde sahneye davet edilen Prof. Dr. Aldemir, öğrencilerini kırmayarak sahneye çıktı. Bağlama ile öğrencilerin söyledikleri şarkılara eşlik eden ADÜ Rektörü Aldemir,  hem enstrümana hâkimiyeti hem de öğrencilerine verdiği destekle etkinliğe katılanlardan büyük alkış aldı. Birbirinden güzel gösterilerle devam eden programda öğrenciler hazırladıkları gösterilerle gönülleri fethetti.

Daha önce de Orhan Gencebay'la birlikte bağlama çaldığı görüntüleri paylaşan Rektör Aldemir sosyal medya gündeminde ikinci sıraya çıktı.

Erdoğan, Aydınlılara seslendi Erdoğan, Aydınlılara seslendi

0249cd2f-ebc5-40b3-82d2-8454179510a48a8b2274-c25d-4496-b1b7-bcf7cea0e6e639d74b3b-1a1c-4777-87ac-b41f7b2fd5f2