Geçtiğimiz sezon Survivor yarışmasında gösterdiği performansla uzun süre konuşulan Nagihan Karadere, önceki gün yeni mekanının açılışı yaptı. Nagihan Karadere açılış töreninde tercih ettiği derin yırtmaçlı elbisesiyle adeta göz kamaştırdı.

Sosyal medya sayfasından paylaştığı gönderilerle sık sık gözleri üzerine çeken Nagihan Karadere, önceki gün yakın dostlarının katıldığı törenle güzellik salonunun açılışını gerçekleştirdi.

Açılış törenine Fatih Ürek, Ece Gürsel, Pınar Kerimoğlu ve Nez gibi pek çok ismin katıldığı organizasyona gelen konuklar, ünlülerin şarkılarıyla eğlenceli anlar yaşadı.

Kurdele kesim sırasında konuşma yapan Nagihan Karadere şu ifadeleri kullandı, “Bu önemli günümde benimle olduğunuz için çok teşekkür ederim. Ben burada gerçek dostları görüyorum. Çünkü gerçek dost demek iyi gününde de kötü gününde de yanında olmak demektir. Ben bir kadınım ve kendi ayaklarımın üstünde duran bir kadınım. Kadın kadının destekçisidir. Gelen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Açılış töreni için dekolteli ve derin yırtmaçlı bir elbise tercih eden Nagihan Karadere, düzgün fiziğiyle gözleri üzerine çekti.

Nagihan Karadere açılış törenine ilişkin fotoğraflarını sosyal medya sayfasından paylaşarak takipçilerinin beğenisine sundu.