CHP Lideri Kılıçdaroğlu, “Zaman zaman söyleyebilirler, masa dağıldı, şöyle oldu böyle oldu, kavga oldu... Bunların hiçbirine inanmayın. 6 lider önemli bir sorumluluk üstlendi. Ve 6 lider kararlılıkla Türkiye’yi aydınlığa kavuşturacak” dedi. Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin kaderini ilk kez oy kullanacak 7.5 milyon gencin belirleyeceğini de söyledi.

Toz taşınımı uyarısı: Zorunlu olmadıkça dışarı çıkmayın Toz taşınımı uyarısı: Zorunlu olmadıkça dışarı çıkmayın

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çankaya Belediyesi’nin hizmetleriyle ilgili tanıtım programına katıldı. Kılıçdaroğlu, burada yaptığı konuşmada özetle şunları söyledi: “6 lider bir araya geldik. Önceliğimiz Türkiye, önceliğimiz demokrasi, kadın erkek eşitliği, bu topraklarda hiçbir çocuğun yatağa aç girmediği güzel, saygın bir Türkiye, temiz, güzel bir siyaset, kucaklaşmak, beraber olmak, kimsenin inancı, yaşam tarzı ve kimliği nedeniyle ötekileştirilmemesi, her yerin Çankaya gibi olması, Türkiye’nin Çankaya gibi olması, Türkiye’nin neresinde yaşıyorsa yaşasın insanlarımızın mutlu olması, siyaset kurumunun halkına hesap vermesi, parlamentonun gerçekten de halkı temsil etmesi, parlamento üzerinde vesayetin de kaldırılması.

BUNLARA İNANMAYIN

Zaman zaman söyleyebilirler, masa dağıldı, şöyle oldu böyle oldu, kavga oldu... Bunların hiçbirine inanmayın. 6 lider önemli bir sorumluluk üstlendi. Ve 6 lider kararlılıkla Türkiye’yi aydınlığa kavuşturacak, huzuru bereketi getirecek. Çalışan, üreten, alın teri döken, gençlerine, kadınlarına güvenen bir Türkiye’yi beraber inşa edeceğiz. Hiç endişe etmeyin, kararlıyız, sonuna kadar gideceğiz. O nedenle bizim saray merakımız yok. Eğer merak arıyorlarsa, bizim merakımız huzurlu bir Türkiye. Bizim saraylarda oturmak, halkı küçük görmek gibi bir alışkanlığımız haşa hiç yok. Halkımıza güveniyoruz.