banner158

ArmorTR televizyon ekran koruyucusu kazananı belli oldu!

Artık geleneksel hale gelen hediyeli yarışmamızın bu haftaki kazanını da belli oldu. Bu hafta bir Teknolojioku takipçisine ArmorTR televizyon ekran koruyucusu hediye ettik. İşte detaylar!

ArmorTR televizyon ekran koruyucusu kazananı belli oldu!
banner152


Teknolojioku olarak zaman zaman gerçekleştirdiğimiz yarışmalardan birini de geçtiğimiz haftalar başlatmıştık. Düzenlediğimiz yarışmada hediye olarak bir adet ArmorTR televizyon ekran koruyucusu veriyorduk.

Yarışmamız sona erdi ve ödül sahibini buldu!Yarışmamız sonuçlandı ve okuyucularımız arasından şanslı bir isim bizden  ArmorTR televizyon ekran koruyucusu kazandı. Gerçekleştirdiğimiz yarışmada, katılımcılar arasından sistem tarafından rastlantısal olarak bir isim seçildi.Sistem tarafından katılımcılar arasından seçilen isim ise Instagram'dan ''fryatbbn''  oldu. Kendisini tebrik ediyor ve en yakın zamanda iletişime geçeceğimizi belirtmek istiyoruz.

Kazanana ek olarak bir yedek talihli de ödülü almaya hak kazanmıştır. Asil kazanana ulaşılamama durumunda ödül yedek kazanana verilecektir. 

Asil Kazanan: fryatbbn

Yedek Kazanan: waljan83Teknolojioku olarak bu tarz hediyeler verdiğimiz yarışmalarımızın devam edeceğinin müjdesini verelim. Önümüzdeki günlerde yeni bir çekilişte görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın! 
Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2019, 15:43