Berdan Mardini, Surivor'ın yeni sezonunda Ünlüler kadrosunda mücadele ediyordu. Ancak yarışmasının ikinci haftasında tansiyonu düşünce oyuna devam edemedi. Survivor'dan sağlık problemleri nedeniyle çekildi. Mardini, ayağının tozuyla röportaj verdi.

Survivor'da ödül oyununda kadınlar oyunu devam ederken tansiyonu düşen Berdan Mardini için sağlık ekibi hemen devreye girdi.

Erkekler oyunu için seçmeler yapılırken Berdan Mardini'nin oyuna çıkamayacağı açıklandı. Son ödül oyununda tansiyonu düşen Berdan Mardini, oyundan çekildi.

Ilıcalı açıkladı. Acun Ilıcalı, 'Sevgili Berdan Mardini, bugün itibariyle Survivor'a devam edemeyecek. Kendisi bu şartları bu kadar zor beklemediğini, daha fazla devam etme şansı olmadığını bize iletti. Yarın, yanınıza gelecek ve vedalaşacak.' dedi.

Survivor 2023'e gideceği belli olan ilk isim Berdan Mardini'ydi. Ünlü türkücü Berdan Mardini Survivor'a çok iddialı başlamıştı. Ancak Mardini erkenden pes etti.

Sağlık sorunları nedeniyle yarışmaya veda eden Berdan Mardini ayağının tozuyla röportaj verdi. Berdan Mardini "Survivor'da yemek veriyorlar mı?" sorusuna yanıt verdi.

2. sayfanın haberine göre; Mardini, "Survivor'da yemek verseler bana verirlerdi birinin boğazını sıkacaktım artık" cevabıyla şaşırttı. Berdan Mardini'yi 3. günde açlığın zorladığı ve kısa sürede 6 kilo verdiğini söyledi.