Emre Altuğ ile evliliğinden sonra özel hayatı ile gündem olmayan Çağla Şıkel bir süre avukat Naim Gönenli ile yaşadığı aşkla tekrar gündem olmuştu.

Çağla Şıkel'in beslenme düzenini değiştirdi! Sosyal medyada gündem oldu: Keşke yediklerini söyleseydin - Resim: 2

Şıkel'in aşkı ise kısa sürmüş oyuncu ve manken “evet ayrıldık, haberler doğru. Ortak aldığımız bir karardı, öyle gerekti” ifadelerini kullanmıştı.

Pastanedeki Böreklerin Lezzet Sırrıymış... Böreğin Çıtır Çıtır Olmasını Sağlıyor Pastanedeki Böreklerin Lezzet Sırrıymış... Böreğin Çıtır Çıtır Olmasını Sağlıyor

Çağla Şıkel'in beslenme düzenini değiştirdi! Sosyal medyada gündem oldu: Keşke yediklerini söyleseydin - Resim: 3

Şıkel, geçtiğimiz günlerde ise takipçilerinden gelen soruları yanıtlamıştı. Soruların arasında “Neden yaşlanmıyorsun?” da vardı.

Çağla Şıkel'in beslenme düzenini değiştirdi! Sosyal medyada gündem oldu: Keşke yediklerini söyleseydin - Resim: 4

Güzel model, “Kesinlikle yaşlanıyorum ama bana iyi geleceğini düşündüğünü bildiğim şeyleri çoğaltarak ilerliyorum. Azalmıyorum çoğalıyorum. Bunlar da bana iyi geliyor." ifadelerini kullanmıştı.

Çağla Şıkel'in beslenme düzenini değiştirdi! Sosyal medyada gündem oldu: Keşke yediklerini söyleseydin - Resim: 5

Çağla Şıkel şimdi ise formda vücudu hakkında konuştu. Manken bağırsak sağlığı için beslenme alışkanlıklarını değiştirdi.

Çağla Şıkel'in beslenme düzenini değiştirdi! Sosyal medyada gündem oldu: Keşke yediklerini söyleseydin - Resim: 6

Şıkel, “Sıfır gluten, sıfır lektin, sıfır kuruyemiş, sıfır meyve ve süt ürünü. Abur cuburu da bıraktım. 2 aydır böyle. Hiç zorlanmadım. Şişkinlik kalmadı. Kendimi daha iyi hissediyorum.” dedi.

Çağla Şıkel'in beslenme düzenini değiştirdi! Sosyal medyada gündem oldu: Keşke yediklerini söyleseydin - Resim: 7

Takipçileri güzel oyuncu ve modelin yemediklerine şaşırdı ve  yorum yağmuruna tuttu. Çağla Şıkel’in takipçileri "Yediklerini söylesen daha kolaydı", "Kardeşim ne yiyorsun sen?" yorumlarında bulundu.