Star TV ekranlarının sevilen dizisi Yalı Çapkını'nın her bölümü büyük bir heyecan fırtınası yaşatıyor. İkinci sezona bomba gibi hazırlanan Yalı Çapkını Eylül ayı ortalarında izleyicinin karşısına çıkacak.

Geçtiğimiz sezona damga vuran yapımların başında yer alan Yalı Çapkını 36. Bölüm ile sezon finali yaparak ekranlara veda etmişti.

Yalı Çapkını yeni bölümleri merakla beklenirken dizinin kadrosuyla ilgili ortaya çıkan detaylar dizi severleri heyecanlandıracak türden.

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Diren Polatoğulları, Buçe Buse Kahraman, Beril Pozam ve Gülçin Santırcıoğlu gibi oyuncuların yer aldığı Yalı Çapkını dizisi kadrosuna çok ünlü bir isim daha katılıyor.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Sadakatsiz'in deli fişeği Tarık Emir Tekin Yalı Çapkını'yla anlaştı. Yeni oyuncunun dizide Ferit karakterine can veren Mert Ramazan Demir'i sollaması bekleniyor.

Mehmet Ali Erbil'den sürpriz evlilik teklifi Mehmet Ali Erbil'den sürpriz evlilik teklifi

Yalı Çapkını dizisinde olayları bambaşka bir boyuta taşıyacak Tarık Emir Tekin'in hangi rolü oynayacağı netlik kazandı.

Gaziantepli Korhan Ailesi'nin direği Halis Ağa'nın el bebek gül bebek yetiştirilmiş torunu Ferit'in evlenmesine karar vermesiyle gelişen olayları konu edinen dizide geçtiğimiz bölümlerde iki ayrılık yaşanmıştı.

Efe karakterine hayat veren Fırat Çelik ile Defne rolünü canlandıran Mine Tugay, konuk oyuncu olarak dahil oldukları projeye veda etmişti. Bu ayrılıkların hemen ardından Doğukan Polat'ın canlandırdığı Fuat Korhan karakterinin diziden gönderilmesi izleyicilerde adeta şok etkisi yaratmıştı.

Geçen sezon sonundan beri yalıya gelmesi beklenen Halis Ağa'nın (Çetin Tekindor) torunu karakteri için Tarık Emir Tekin'in adı geçiyordu. Ünlü oyuncunun canlandıracağı karakter dizideki tüm dengeleri değiştirebilir.