Temsilcimiz Fenerbahçe Beko, Turkish Airlines EuroLeague 2023-24 sezonu Play-Off dördüncü maçında Monaco’ya 65-62 mağlup olurken karşılaşmanın ardından parke bir anda karıştı. Mike James'ten skandal hareket, Kerim Rahmi Koç çılgına döndü. İşte detaylar...

Turkish Airlines EuroLeague 2023-24 sezonu Play-Off dördüncü maçında Fenerbahçe Beko, Monaco’ya 65-62 yenilerek Final Four biletini son maça bırakırken karşılaşma sonrası ortalık karıştı.

Maçın son anlarında Fenerbahçe Beko'ya karşı üstünlük kuran Monacolu oyuncuların taraftarlara yönelik sevinçleri sonrası ortalık karıştı. Fenerbahçeli bazı taraftarlar ile Monacolu oyuncular arasında atışmalar başladı.

Karşılaşmanın son düdüğünün hemen ardından Fenerbahçeli taraftarlarla Monacolu oyuncular arasından gerginlik yaşandı.

Saha bir anda karışırken iki takımın teknik ekibi araya girerek olayları yatıştırmaya çalıştı.

MIKE JAMES'TEN TRİBÜNLERE EL HAREKETİ

Kavga bir süre devam ederken Monaco'nun Amerikalı oyuncusu Mike James, sarı lacivertli tribünlere el hareketi yaptı.

Mike James'ın bu hareketi sonrası ortam iyice kızışırken Monacolu oyuncular güvenlik görevlilerinin eşliğinde soyunma odasına gitti.

Wimbledon Nadal'sız Gerçekleşecek Wimbledon Nadal'sız Gerçekleşecek

KERİM RAHMİ KOÇ ÇILGINA DÖNDÜ

Monacolu oyuncu Jaron Blossomgame, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un oğlu Kerim Rahmi Koç’a el hareketi yapınca sinirler gerildi.

Kerim Rahmi Koç, Blossomgame’in üzerine yürürken Monaco Başantrenörü Sasa Obradovic başta olmak üzere diğer oyuncular ve güvenlik görevlileri ve teknik ekipler araya girerek olası bir kavgayı önledi.

"EUROLEAGUE VE MONACO'DAN ÖZÜR DİLERİM"

Maçın ardından olaylar hakkında konuşan Fenerbahçe Başantrenörü Jasikevicius, "Son dakikalarda ve maçın sonrasında yaşananlar için EuroLeague ve Monaco'dan özür dilerim.

Bu Fenerbahçe değil, bu biz değiliz. Bu karşılaşmada elimizden geleni yaptık. Oyuncular savaştı ama olmadı. Bir sonraki maçta Monaco'ya gideceğiz ve çılgınlar gibi savaşacağız." dedi.

Kaynak: f5haber