Ekonomistlerin şubat ayı enflasyon beklentisi belli oldu! Asgari ücretin fiyatlara sarkan etkisi sürüyor Ekonomistlerin şubat ayı enflasyon beklentisi belli oldu! Asgari ücretin fiyatlara sarkan etkisi sürüyor

Kiracılar artık bunu 1 sene sonra yapabilecek! Ev sahiplerinin içi rahatladı! Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

EV SAHİPLERİNİ GÜLDÜRECEK KARARLAR

AKP Milletvekili Yakup Otgöz Resmi Gazete aracılığıyla paylaşılan bağımsız birim olan villa ve ev gibi konutların başvuru yapılması halinde turizm için kullanılması süresinin bir sene daha uzatıldığını paylaştı. İlk açıklamalarında çözüldü diye bir ifadede bulunmadıkları söylendi ve konutların turizm kiralamalarında kullanılması için verilen sürenin bir sene daha uzatıldığı paylaşıldı. Vatandaşın talepleri sonrasında erteleme kararı alındı ve apart dahil hepsinin uzatılması için görüşmelerin yapıldığı ancak sadece bağımsız villa, ev ve konutlar için onay verildiği öğrenildi. Altyapı sorunuyla ertelendiği ile ilgili çıkan haberlerin doğru olmadığını ve ertelemenin sadece belirtilen yerlerde geçerli olacağı söylendi. Airbnb uygulaması ev sahiplerinin de yüzünü güldürdü.