Aydın’daki barajlar bahar yağmurlarını bekliyor Aydın’daki barajlar bahar yağmurlarını bekliyor

Cumhur İttifakı Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, Efeler ilçesinde Doğugazi Bulvarında esnaf ziyareti yaptı.

Savaş'a esnaf ziyaretinde Milletvekili Seda Sarıbaş, Cumhur İttifakı Efeler Belediye Başkan Adayı Burak Pehlivan, AK Parti Efeler İlçe Başkanı Oğuz Kendirlioğlu, MHP Efeler İlçe Başkanı Ahmet Baskın, AK Parti Aydın İl Gençlik Kolları Başkanı Ozan Ancın eşlik etti. İş yerlerinde esnafların taleplerini  dinleyen Savaş, esnaflara hayırlı işler diledi. Kahvede oturup vatandaşlarla çay içen Savaş, Aydın'ın değişime hazır olduğunu söyledi. 

'BİZ SİZE GÜVENİYORUZ'
Ata Mahallesinde sokak köpekleri nedeniyle başlarının dertte olduğunu Savaş'a ileten Mürüvet Güven, "Sokak köpekleri yüzünden sokağa çıkamıyoruz. Büyükşehir belediyesinden çözüm istedik ama geri dönüş olmadı. Bu soruna bir çözüm bulun başkanım. Biz size güveniyoruz" dedi.

VATANDAŞLAR TRAFİKTEN ŞİKAYETÇİ 
Savaş'a desteklerini ileten Ramazanpaşa Mahallesi esnaflarından Hüseyin Nurlu, "Ramazanpaşa'da aşırı trafik var. Ambulanslar aşırı trafik nedeniyle rahat geçemiyor. Bu trafiğe çözüm bulunması lazım. Alternatif bir yol olursa Aydın için iyi olur." ifadelerini kullandı. 

'DESTEK SİZDEN HİZMET BİZDEN'
31 Mart’ta kazananın Aydın olacağını ifade eden Savaş, "Efeler'de esnaf ziyareti yaptık. Çok güzel bir atmosfer var. Vatandaşlar trafik başta olmak üzere kentin problemlerini bizlere ilettiler. Bu problemlerin hepsini biliyoruz. Bu sorunların çözümü için 31 Mart büyük bir fırsat. Vatandaşlarımızın sandıkta gereğini yapacağına inanıyoruz. Aydın'ı gerçek belediyecilik ile tanıştıracağız. Hemşehrilerimizin bizlere ilettiği sorunları 1 Nisan’dan itibaren en kısa sürede çözeceğiz. Aydın’ın kayıp yıllarını telafi edeceğiz. Hayata geçireceğimiz muhteşem projelerle Aydın’ın çehresi değişecek. Destek sizden hizmet bizden" dedi.