AK Parti Aydın İl Başkanlığı'nda basın toplantısı düzenleyen Ozan Ancın, "Bazı zevatlar eşkıyalığa soyunmuş. Eşkıyalığan merkezi ise CHP Gençlik Örgütleri olmuştur. Eşkiyalığı oturdukları masanın yedinci ortaklarından öğrenen bu güruh, sabrımızı zorlamaya başlamıştır" dedi.

Ancın açıklamasının devamında şu ifadelere yer verdi:

"Bildiğiniz üzere 14 Mayıs tarihinde millet olarak önemli bir seçime gidiyoruz. Bu süreçte partiler özgürce propaganda yapmalı ve demokratik değerlerin geliştirilmesi için çaba sarf etmelidirler. Ancak Nazilli ve Bozdoğan'da yaşadığımız olayların ardından dün gece de başımıza üzücü bir olay geldi. Bu densizliklerin CHP Gençlik Örgütleri organizasyonu çerçevesinde gerçekleştirdiği gerçeğiyle bizi karşı karşıyayız.

Aydın’da jandarma beş ayda 253 aranan şahsı yakaladı Aydın’da jandarma beş ayda 253 aranan şahsı yakaladı

"DAKİKALARCA TAKİP ETTİLER"

Dün gece toplantının ardından parti binasından çıktıktan sonra içerisinde 4 kişinin bulunduğu araç beni takip etmeye başladı. Dakilalarca takip edip taciz etti. Ben de İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne giderek şikayetçi oldum. Şikayet üzerine aracı yakalayan Emniyet güçlerimiz içerisinde bulunan 4 kişinin CHP Aydın İl Gençlik Kolları Örgütü üyesi ve gönüllüsü olduğu ortaya çıktı. Tabi bu durumdan aileminde haberi oldu. Sabah kızım uyandığında "Baba bizi takip mi edecekler" diye sordu.

Ailem durumdan çok etkilendiği için onları Kütahya'ya gönderdim. Bizler efelik efendiliktir dedikçe bu densizlerin hadaizliklerinin boyutu gün geçtikçe artmaktadır.

İnşallah milletimiz bu eşkıyalıklara 2002'den bu yana olduğu gibi gereken cevabı 14 Mayıs’ta sandık da verecek. Biz milletin adamı Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı olarak Türkiye Yüzyılını Başlatması için zafere taşıyacağız."