Ev ekonomisini düşünen tüketicileri ilgilendiren indirim haberi Carrefoursa'dan geldi. Bu marketlerde 4 yılda bir gelen indirimler 15 Şubat Perşembe günü; bugün başladı. Çamaşır suyu çeşitleri ve tuvalet kağıdı çeşitleri, elde yıkama bulaşık deterjanı çeşitleri ile atıştırmalıklar uygun fiyata satılıyor. Bu ürünlerde yüzde 30 indirim mevcut. İndirimin geçerli olduğu markalar ve söz konusu kampanyanın ayrıntıları aşağıda yer alıyor...

4 YILDA BİR GELEN İNDİRİMLER

4 yılda bir gelen indirimler

4 yılda bir gelen indirimler kapsamında, Carrefoursa Market, 4 ürün kategorisinde yüzde 30 indirim fırsatı sunuyor. İndirimlerin bitiş tarihi ile stok durumu ise merak konusu haline geldi. İnidirimli fiyatlar yalnızca Carreforsa Kart ile geçerlidir.

Köfteci Yusuf elektrik işine de giriyor! Köfteci Yusuf elektrik işine de giriyor!

ÇAMAŞIR SUYU VE TUVALET KAĞIDI ÇEŞİTLERİ UCUZA SATILIYOR

Çamaşır suyu ve tuvalet kağıdı çeşitleri ucuza satılıyor

Bu 4 kategorideki ürün çeşitleri stoklar ile sınırlıdır; 10 bin adet Çamaşır suyu çeşitleri ve tuvalet kağıdı çeşitleri, elde yıkama bulaşık deterjanı çeşitleri ile atıştırmalık çeşitlerinin her biri için 10 bin adet stok sınırı bulunuyor. Tuvalet kağıdı ile bulaşık deterjanı çeşitlerindeki yüzde 30 indirim 19 Şubat tarihine kadar geçerlidir. Çamaşır suyu çeşitlerindeki indirim ise 18 Şubat'ta son buluyor. Atıştırmalık çeşitlerindeki yüzde 30 indirimler ise 29 Şubat'a kadar geçerliliğini sürdürecek.