İngiltere bu olayla çalkalanıyor. Bir tesisatçı, tadilat için gittiği evlerin yatak odalarına gizli kamera yerleştirip çiftlerin görüntülerini kaydettiği için tutuklanarak cezaevine gönderildi. Sapık tesisatçının evli ve üç çocuk babası olduğu da ortaya çıktı.

Irak Meclis Başkanı Halbusi’den istifa kararı Irak Meclis Başkanı Halbusi’den istifa kararı
İngiltere’de tesisatçılık yapan Leslie Burton, iş için gittiği evlerde yatak gizli kamera yerleştirirken ev sahibinin odasına yerleştirdiği dadı kamerasına yakalandı. Çocuklarına uyurken göz kulak olmak için odaya dadı kamerası yerleştirdikleri öğrenilen ev sahipleri, tesisatçının yaptıkları gördükleri adeta şoke oldular.

BİLGİSAYARINDA BİRÇOK GÖRÜNTÜYE ULAŞILDI

Bir yatağın başucundaki çekmecedeki özel eşyaları karıştıran tesisatçının mide bulandıran anları saniye saniye dadı kamerasına yansıdı. Ailenin şikayeti üzerine harekete geçen savcılık, polisin Burton'ı tutukladığını ve bilgisayarında çok sayıda endişe verici görüntü bulduğunu aktardı.

SUÇLARINI TEK TEK İTİRAF ETTİ

Burton'ın ifşa olmasının ardından tesisat firmasından istifa ettiği bildirildi. Geçen hafta sulh mahkemesinde hırsızlık, röntgencilik suçlarını itiraf etti.

Hakimler uygulayabilecekleri azami 12 aylık hapis cezasının yeterli olmadığına karar verdiğinden, davası hüküm vermek üzere kraliyet mahkemesine gönderildi.