SONDAKİKA Gabar Dağı'nda petrol sondaj kulesi devrildi SONDAKİKA Gabar Dağı'nda petrol sondaj kulesi devrildi
Survivor'da yarı final heyecanı yaşandı. Batuhan ve Nefise'nin ardından finale iki isim daha adını yazdırdı. Ogeday, Atakan ve Seda'nın mücadelesinde ise bir isim hayallerine ve Survivor'a veda etti. İşte merak edilen detaylar...

Survivor'da yarı final heyecanı İstanbul'da canlı olarak yaşandı. Yarışmacılar aileleri ile buluştu ve ardından canlı olarak final mücadelesi verdi. İşte Survivor All Star'da yaşananlar...

SURVİVOR'DA BİR İLK YAŞANIYOR

Yarışmacılar ailelerinin gözleri önünde mücadelelerini veriyor. 8 puan alan adını finale yazdıracak. Survivor'da bir de ilk yaşanıyor.

İstanbul'da yarı final ve final canlı olarak oynanacak. Daha önce böyle bir uygulama yoktu.

Arayı iyice açan Ogeday "Kendimi iyi hissediyorum. Hala 0-0 daha bitmiş değil. Ne zaman ki tabelada 8'i görürüm o zaman benim için bugün bitmiştir. O yüzden 0-0'mış gibi çıkacağım. Hatalarımın hepsini gözden geçiriyorum. Tekrardan daha iyi atmak için konsantreyim. Sadece yarışmayı bekliyorum" dedi.

Seda ise "Daha rahat atmaya başladım. Bu sayıyı da almak istiyorum. Ogeday çok iyi yarışıyor gerçekten. Biraz zor görünse de ilerleyebilmem için bu sayıyı almam lazım. Yapacağım inşallah. Sonuç ne olursa olsun elimden geleni yapıyorum" dedi.

DAHA MAÇ BİTMEDİ

Ogeday, Seda ve Atakan'ın yarıştığı yarı final mücadelesinde Atakan gerilerde kaldı. Oyun ortasında konuşan Atakan "Olmuyor demiyorum, yapamıyorum demiyorum ama daha bitmedi maç bitmedi. Burada bunu hep söylüyorum 1 tehlikelidir diye. Elimden geleni yapıyorum kazanmak da istiyorum. Şu anda durum sevimsiz benim açımdan. Bunu kırmak istiyorum ve kıracağımı da düşünüyorum. Ogeday bugün finale yakın 1 sayısı var. Ben ile Seda arasında geçecek gibi duruyor. O da çok iyi yarışıyor. Hakkımızda hayırlısı" dedi.

VE OGEDAY 3. FİNALİST OLDU

Son oyunda Ogeday Seda ile mücadelesinde oyunu kazandı ve puanını 8'e yükselterek Batuhan ve Nefise'nin ardından adını finale yazdırdı. Kısa bir konuşma yapan Ogeday "İnanılmaz mutluyum. En az oyunu oynayarak finale yükseldim. Yarın ki oyuna da yorgunluk açısından büyük etkisi olacak. Allah yüzüme güldü şans benimleydi. Seda abla ile 2 oyunda atamadım kesin atacak dedim ama ben aldım. Gerçekten şans yüzüme güldü. Çok iyi yarışmacılar arkadaşlar. Bugün şans bana güldü. İkisine de başarılar diliyorum. Bugün benim için bitti. Yarın da kolay bir rakip olmayacağım" dedi.

VE ATAKAN VEDA ETTİ

Büyük şansızlıklar yaşayan Atakan Seda ile mücadelesinde sadece 1 sayı alabildi ve 8-1 yenilerek hayallerine veda etti. Böylelikle Ogeday'dan sonra Seda 4. finalist olmayı başardı. Survivor'a veda eden Atakan şöyle konuştu;

Olaya şöyle bakıyorum. Bir şeyi sadece istemen yetmez onun da seni istemesi gerekiyor. Ben şampiyonluğu istedim, onun için oynadım bunun için savaştım, evet sonradan geldik atış seçemedim dezavantajlı bir şekilde buraya geldim. Ama atış seçeceğimi bilseydim da yine istatistiğimi kovalamazdım. Ben sonuçtan değil savaşmaktan zevk alıyorum. Burada olduğum için çok mutluyum. Hak eden şampiyon olacak. Bugün beklenene veremedim. Nasip, gerçekten buna böyle inanıyorum. Sevenlerimden özür diliyorum. Bir şampiyon gibi veda edemedim. Herkese çok çok teşekkür ediyorum, benden bu kadar.

Finale adını yazdıran Seda "Çok güzel bir hayaldi benim için gerçek oldu. Şunu net bir şekilde söyleyebilirim ki atış seçmek büyük bir avantaj. Ben bu şampiyonu bugün yenebildiysem büyük bir dezavantajı atış seçememesi oldu. O yüzden Atakan'ı kutluyorum. Atış seçseydi hiçbir şey kolay olmayacaktı. O efsane bir yarışmacı. Efsane bir şampiyon ve arkadaş" dedi.