Manken ve sunucu Çağla Şıkel meditasyon yöntemleri dışında şimdi de ayaklarıyla magazin gündemine geldi. Sosyal medyada yayınlanan bir fotoğrafta 'Çağla Şıkel'in ayakları' notu diye paylaşımı kısa sürede binlerce yorum aldı. Bu paylaşıma kayıtsız kalmayan Şıkel, paylaştığı video ile adından söz ettirdi.

Manken ve sunucu Çağla Şıkel meditasyon yöntemleri dışında şimdi de ayaklarıyla magazin gündemine geldi. Sosyal medyada yayınlanan bir fotoğrafta "Çağla Şıkel'in ayakları" notu diye paylaşımı kısa sürede binlerce yorum aldı.

Son dönemde korkularını yenmek adına başvurduğu meditasyon yöntemleriyle dikkat çeken Çağla Şıkel, bu kez Instagram ve X'te (twitter) hızla yayılan bir görüntüyle gündem oldu.

Güzelliği ve fit hali ile yıllra meydan okuyan Şıkel'in ayakları olduğu iddia edilen görüntüyü izleyenler büyük şaşkınlık yaşadı.

Video sosyal medyada viral olurken, çok geçmeden 45 yaşındaki modelden kanıt niteliğinde bir paylaşım geldi.

Hasan Can Kaya'dan 'alıkoyma' iddiası hakkında açıklama: Aynı yalanlar servis edilmiş Hasan Can Kaya'dan 'alıkoyma' iddiası hakkında açıklama: Aynı yalanlar servis edilmiş

Instagram hesabından yayınladığı videoda ayaklarını gösteren Çağla Şıkel, söz konusu iddiayı yalanlamış oldu.