Serkay Tütüncü, Acun Ilıcalı’nın isim vermeden "Kansız" demesinin ardından sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Acun Ilıcalı'ya yazdığı uzun metinle tepki gösteren Tütüncü, “Survivor ile ilgili detayları girmeyeyim bence.. İyice canınız sıkılmasın" sözlerine yer verdi.

"KAPINDA İŞ DİLENECEK KADAR KANSIZ DEĞİLİM"

Acun Ilıcalı’nın katıldığı programda “Kansız” olarak bahsetmesinin ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Serkay Tütüncü, “Yıllardır televizyon programları yapıyorsun, yapımcılık yapıyorsun… Kanal sahibisin falan… Senin programına gelip varını yoğunluğu koyan yarışmacılara yarışmacına kansız diyorsun… Ne kadar ayıp yaptığın… Kansız değilim Acun abi… Çok şükür kapında iş dilenecek kadar da karaktersiz değilim… Röportajım sonrası telefon konuşmamızı da gayet net hatırlıyorum…

Nedenlerini sana güzel bir dille anlatmıştım ve birçoğunda haklı olabilirsin kaçırmış olabiliriz demiştin… Para bendeydi” de Survivor görüntülerini izlemediğim dönemde kabul etmiştim… Bilseydim o kadarını emin ol kabul etmezdim… Bunu da telefonda sana söylemiştim ama yine dinlememişsin belli ki… Sana el pençe divan olmak gerekiyor sanırım kansız olmamak için… Ben hiçbir zaman onlardan olmadım. Kusuruma bakmayacaksın… Ben oraya gelmek için kimseye yalvarmadım, internetten başvurdum elemelere geldim seçildim… Ve sonuna kadar da yarıştım ve BİTTİ…  Kariyerimi All Star şampiyonu üzerine kurmadığım için özür dilerim ya, gerçekten Survivor ile ilgili detayları girmeyeyim bence.. İyice canınız sıkılmasın Hadi eyvallah…” dedi.

Usta oyuncu Tarık Papuççuoğlu ameliyat oldu Usta oyuncu Tarık Papuççuoğlu ameliyat oldu

Acun Ilıcalı ‘kansız’ dedi, Serkay Tütüncü cevap verdi: Survivor ile ilgili detaylara girmeyeyim

ACUN ILICALI İSİM VERMEDEN 'KANSIZ' DEMİŞTİ

Nur Tuğba’nın “Survivor’a çağırdığın için pişman olduğun biri var mı?” sorusuna Acun Ilıcalı, "Var, birkaç kansız çıktı. Çocuğu biz ünlü yaptık, bizim sayemizde dizide oynuyor. Survivor'ı soruyorlar 'Survivor'ı bana sormayın' diyor. Ben de aradım 'Kardeşim meraktan soruyorum, sen nasıl ünlü oldun?' dedim. Ben çıktıktan sonra seyrettim bölümleri bana yanlış olmuş dedi. Çıktıktan sonra bizde bir program da yaptın' dedim. Nankör insan, kansız adam sevmem. Ben kimseden teşekkür istemedim. Dokunduğum insanların birçoğu da güzel şeyler söyler. Bana bakışıyla insanlar belli ediyor zaten ama nankörlüğü affetmem" dedi.  Ilıcalı’nın bu sözleri Serkay Tütüncü’ye söylediği iddia edilmişti.