Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ili etkileyen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki iki yıkıcı depremin 5'inci günü de geride kaldı. Can kaybı her geçen gün artarken, 'Bir Zamanlar Çukurova' dizisinde yer alan oyuncu Emel Atıcı ve kızı Püryan Atıcı'nın da depremde hayatını kaybettiği ortaya çıktı.

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde 6 Şubat Pazartesi günü saat 04.17’de meydana gelen 7.7 büyüklüğündeki depremin yarattığı yıkım, saat 13.24’te Elbistan ilçesinde yaşanan 7.6 büyüklüğündeki ikinci depremle arttı.

OHAL İLAN EDİLDİ

Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Osmaniye ve Şanlıurfa’da da büyük yıkıma neden olan depremlerin ardından yedi günlük milli yas ve üç ay OHAL ilan edildi.

KIZIYLA BİRLİKTE YAŞAMINI YİTİRDİ

Tüm Türkiye'yi yasa boğan depremde, 'Bir Zamanlar Çukurova' dizisinin oyuncularından Emel Atıcı ve kızı Püryan Atıcı da yaşamını yitirdi.

YAPIM FİRMASI PAYLAŞTI

Acı haberi dizinin yapım firması TIMS&B sosyal medyadan duyurdu. Yapım şirketi yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

Bir Zamanlar Çukurova dizimizin değerli oyuncusu Emel Atıcı ve sevgili kızına, depremde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz...