Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaşananlar milyonları şok etti. Kayıp Arife Gökçe olayında çok çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Kayıp kadının eşinin akrabası, 'Tayfun Gökçe, annesi Arife Gökçe'yi hıdırellez festivalinde başka bir erkekle yakalayıp dövdü' ifadelerini kullandı.

Kayıp Arife Gökçe olayında yaşanan son gelişmeler ortalığı karıştırdı. Yaşlı kadına cinsel içerikli mesajlar atan ve sır olayın baş şüphelisi olan Sinan Sardoğan, çocuğa cinsel istismar suçundan tutuklanmıştı. Müge Anlı, bugünkü canlı yayında Arife Gökçe olayını yeniden ele aldı.

MÜGE ANLI'DA ÇOK ÇARPICI İDDİALAR

Müge Anlı, kayıp kadının eşi Fikri Bey'in akrabası olan Mustafa Gökçe'nin kendilerine yaptığı açıklamaları paylaştı

"YAKALAYAN GÖREN VAR"

Buna göre Mustafa Gökçe, "Tayfun annesini hıdırellez festivalinde bir erkekle yakaladığı için dövdü. Annesine meydan dayağı attı. Yalan söylüyorlar. Yakalayan gören kişiler de var" ifadelerini kullandı.

FİKRİ GÖKÇE: ŞAHİTLERİ VAR MI?

Arife Gökçe'nin eşi ve oğlu ise bu iddiayı yalanladı. Arife Gökçe'nin eşi Fikri Bey, "Kesinlikle yalan bunu söyleyen kişiler ailemizin peşindeler. Kanıtları, şahitleri var mı?" diye çıkıştı. Müge Anlı ise bu iddianın çok önemli olduğunu ve sır olayı aydınlatabileceğini vurguladı.

'AİLE NAMUSUNU KORUMAYA KALKMAYIN'

Avukat Rahmi Özkan da "Size Müge Hanım soruyor ben de soruyorum. Sizin eşinizle ilgili böyle bir dedikodu köyde yayıldığına göre; bunun aslı nedir? Bugün inkar edersiniz.

Sonra insanlar telefonla bağlanır. 'Unutmuştum' derseniz iş işten geçer. Burada aile namusunu korumaya kalkmayın. Ama bir takım konuların ortaya çıkması bu olayı aydınlatacaksa o zaman onur ve şerefimize söz de uzatılsa buna katlanmalıyız" ifadelerini kullandı.

"ARİFE HANIM KİMİNLE YAKALANDI BAĞLANIN AÇIKLAYIN"

Müge Anlı ise iddiayı ortaya atan Mustafa Bey'e seslenerek, "Kim görmüş kiminle nerede ne zaman görmüş. Bağlanın ve açıklayın. Arife Hanım festivalde kiminle yakalandı.

Bu çok önemli bir iddia. Sinan bu konuyla ilgili tutuklu değil. Ben bu dedikoduyu önemserim. Bu kişi kimse söyleyin. Dedikodudan öteye gitsin" diye konuştu.

"ÇÖKELEKÇİYLE BİRİ GÖRMÜŞ"

Müge Anlı 'Özür dileyerek Sinan'ın daha önceki sözlerini söylemek istiyorum' dedi ve şöyle devam etti: "Sinan, 'Bu kaybolan kadın sağlam ayakkabı değil. Çökelekçiyle biri görmüş. Adı çıktı' demişti. Bunları Sinan'a teyzesi ve ablası anlatmış."

İsmini vermek istemeyen bir izleyici ise "Festivalde Tayfu'nun çocuğunun üzerine çay dökülmüştü. Arife Teyze, "Çocuğu yaktınız" diye sitem etti. Bunün üzerine Tayfun, "Senin çocuğun mu benim çocuğum" dedi ve anne oğul tartıştı" şeklinde konuştu. Müge Anlı ise yarın bu konuyu yeniden ele alacaklarını açıkladı ve iddia sahibine konuşması için çağrı yaptı.