Geride bıraktığımız aylarda mini etekle ders anlatmasıyla gündem olan öğretmenin yeni imajı da çok konuşuldu. Mini etekli KPSS öğretmeninin yeni imajını görenler yine sosyal medyadan yorum yağdırdı. Yeni imajını kişisel sosyal medya hesabından paylaşan genç öğretmenin ayna karşısında verdiği poz ise yine gündem oldu. Pozlarıyla çok konuşulan genç öğretmene yorum ve beğeni yağdı.

MİNİ ETEKLE DERSE GİRMESİYLE GÜNDEME GELMİŞTİ

Geçtiğimiz aylarda mini etekle ders anlatmasıyla gündem olan öğretmenin özel bir kurumda KPSS derslerine girdiği öğrenilmişti. Özel bir kurumda görev yapan ve mini etekle ders anlatması tartışma yaratan genç öğretmen bir anda ülke gündeminde geniş yer bulmuştu. Genç öğretmene gelen eleştirilerin ardından çalıştığı yer özel bir kurum olduğu için kıyafet tercihinin istediği gibi olabileceğine dair yorumlarla destek çıkanlar da olmuştu, kıyafetinden dolayı eleştirenler de. O öğretmen imaj değişikliğine gitti ve kişisel sosyal medya hesabından ayna karşısında verdiği pozları paylaştı.

mini-etekli-kpss-ogretmeni-kirmizi-dekolteli-pozunu-paylasti.jpg

mini-etekli-kpss-ogretmeni-kirmizi-dekolteli-pozunu-paylasti-001.jpg

POZLARINA BEĞENİ VE YORUM YAĞDI

Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca'dan kötü haber! Apar topar hastaneye kaldırıldı: Nedeni ortaya çıktı Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca'dan kötü haber! Apar topar hastaneye kaldırıldı: Nedeni ortaya çıktı

Mini etekle ders anlatmasıyla gündeme gelen KPSS öğretmeninin kişisel sosyal medya hesabından paylaştığı pozlar gündem oldu. Sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımlarla dikkat çeken genç öğretmenin dekolteli pozlarına beğeni ve yorum yağdı.

mini-etekli-kpss-ogretmeni-kirmizi-dekolteli-pozunu-paylasti-002.jpg