Modacı Nedret Taciroğlu'nun kızı Yasemin Taciroğlu ile iş insanı Ahmet Uras dün akşam evlendi. Birçok ünlü ismin katıldığı düğünde; Hadise, Hande Erçel ve Ezgi Eyüboğlu'nun bir arada olması, sosyal medyada çok konuşuldu oldu. Üç güzel kadın Kaan Yıldırım ile aşk yaşamıştı.

Modacı Nedret Taciroğlu'nun kızı Yasemin Taciroğlu ile iş insanı Ahmet Uras dün akşam evlendi. Düğüne çok sayıda ünlü isim katıldı.

Hakan Sabancı, sevgilisi Hande Erçel ile Yasemin Taciroğlu’nun düğününe katılan isimlerin başında yer aldı.

Hadise ve Ezgi Eyüpoğlu'nun da aynı düğünde olması, kısa sürede sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri oldu.

Eyüboğlu, 2016-2019 yılları arasında Kaan Yıldırım'la evliydi. Yıldırım, 2020'de Hadise ile aşk yaşamaya başlamış; evlenmesi beklenen ikili yaklaşık iki yıllık ilişkinin ardından yollarını ayırmıştı.

Kaan Yıldırım, 2022'de ise Hande Erçel ile yeni bir aşka yelken açmış, ancak ünlü çiftin ilişkisi uzun ömürlü olmamıştı.

-Hadise'nin adı, 2016'da Hakan Sabancı ile anılmış, ancak ünlü şarkıcıya Arzu Sabancı'dan onay çıkmadığı için yollarının ayrıldığı iddia edilmişti. Sabancı, bu yılın başlarında Hande Erçel ile aşk yaşamaya başlamıştı.

Hadise, 30 Nisan 2022'de dünyaevine girdiği iş insanı Mehmet Dinçerler ile beş ay sonra boşanmıştı. Dinçerler, Hadise'den önce 2017'de Hande Erçel ile kısa süreli bir aşk yaşamıştı.

83 yaşında bıçak altına yatmıştı... Bedia Akartürk: 10 sene sonrasını düşündüm, roketledim! 83 yaşında bıçak altına yatmıştı... Bedia Akartürk: 10 sene sonrasını düşündüm, roketledim!

Üç ünlü kadının aynı düğünde bir araya gelmesiyle tekrar güdeme gelen bu ilişkilerine, sosyal medyada yorum yağdı: - Bu durumda Mehmet ile Ezgi sevgili olabilir. - Üçünün de kesişim noktası Kaan Yıldırım... Pişti gibi pişti!

- Ezgi arada harcanmış... - Devreler yandı, olayı çözecek kadar akıllı değilim.

Düğünde Hakan Yıldırım tasarımı bir elbise giyen Hande Erçel'in paylaşımlarına beğeni ve yorum yağdı. Elinde beyaz bir gülle poz veren Erçel, düğün stilinden birçok kare paylaştı.

Tatillerine düğün için ara veren çift bu hafta birkaç davete daha katılıp tatillerine devam edecek. İddiaya göre, yaz başından beri yaptıkları tatillerin masrafları 30 milyon TL.

Hem kariyeri hem de özel hayatıyla sık sık gündeme gelen Hadise, geçtiğimiz günlerde Nişantaşı'nda görüntülenmişti. Arkadaşlarıyla vakit geçirdiğini söyleyen şarkıcının, reklam görüşmesi yaptığı ortaya çıkmıştı.

Muhabirlerin yönelttiği soruları yanıtlamayı tercih etmeyen ünlü isim, daha sonra aracına binerek oradan ayrılmıştı. Hadise'nin, Nişantaşı'na bir reklam görüşmesi yapmak için gittiği ortaya çıkmıştı.

Güzel şarkıcının, plaj giyim ve çorap markasının sahibi ve yöneticileriyle bir araya geldiği öğrenilmişti. Markanın yüzü olması için Hadise'ye 20 milyon TL teklif götürüldüğü ve ünlü ismin de söz konusu teklifi kabul ettiği öğrenimişti.