Güldür Güldür Çocuk programındaki yeteneğiyle kendini gösteren ve İftarlık Gazoz filminde rol aldığı Adem karakteriyle geniş bir hayran listesine ulaşan 18 yaşındaki Berat Efe Parlar, annesinin ölümüyle yıkıldı. Genç oyuncu annesinin rahatsızlığını da film setinde öğrenmişti.

Sosyal medya hesabından annesinin vefat ettiğini duyuran Parlar, 'Canım annemi kaybettik! Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Şakirin Camii'nden kılınacak cenaze namazının ardından defnedilecektir' ifadelerini kullandı.

Binali Yıldırım’ın annesi hayatını kaybetti Binali Yıldırım’ın annesi hayatını kaybetti

"TEK ÇOCUĞUM KARDEŞİM YOK"

Berat Efe Parlar’ın annesi uzun bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele ediyordu. Annesinin rahatsızlığını film setinde öğrenen Parlar, "İftarlık Gazoz filmi zamanında annemin hastalığı başlamıştı, onu düşündüm. Babam annemin yanına İstanbul'a gelmek zorundaydı orada oyuncu koçumla birlikte kaldım. Biraz annemi düşündüm, biraz o zamanı düşündüm ağladım... Babam şeker hastası. Annemden sonra babam da hastalandı. Atakları oluyor. Tek çocuğum, kardeşim yok." ifadelerini kullandı.

BERAT EFE PARLAR KİMDİR?

2004 yılında dünyaya gelen Berat Efe Parlar, 3 buçuk yaşında katalog çekimlerinde ve çeşitli reklam filmlerinde yer aldı. Fatmagül'ün Suçu Ne? ve Melekler Korusun gibi popüler dizilerde kendini gösteren çocuk yıldız, "Geniş Aile" dizisinde Cevahir'in oğlu Cücü rolü ile tanındı.  2016 yılında Güldüy Güldüy Show'da  rol alan Parlar, son olarak başrolünü Cem Yılmaz ile paylaştığı İftarlık Gazoz filmiyle sinemaya da geçiş yaptı.