Rusya basınında geçen hafta: 'Rus turistler Türkiye’de en çok nerede kazıklanıyor?' Rusya basınında geçen hafta: 'Rus turistler Türkiye’de en çok nerede kazıklanıyor?'
Green Card sonuçları ne zaman açıklanıyor, Green card başvuru sonuçları nasıl öğrenilir? Green Card başvuru sonuçları için sorgulama sayfası sık sık ziyaret ediliyor. Amerika Birleşik Devletleri'nde (ABD) çalışma ve yaşama hakkı kazanmak için Green Card başvurusunda bulunan vatandalar çekiliş sonuçlarının açıklanacağı tarihi sorgulanıyor. DV Lottery erişim ekranı üzerinden açıklanacak. Peki, Green Card başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak, nasıl ve nereden öğrenilir?

Green Card başvuru sonuçları için mayıs ayının başlamasına az bir süre kala araştırılmaya başlandı. Gözler ABD Freetown Büyükelçiliği tarafından açıklanacak sonuçlarına çevrildi. Peki, Green Card başvuru sonuçları 2024 ne zaman açıklanacak? GREEN CARD BAŞVURU SONUÇLARI NE ZAMAN? Belirlenen takvime göre, Green Card başvuru sonuçları 4 Mayıs 2024 tarihinde ilan edilecek.

GREEN CARD SONUÇLARI NASIL VE NEREDEN ÖĞRENİLİR? Green Card sonuçları, teyit numarası (Confirmation Number) ile görüntülenebiliyor. Başvuru yapmış olan adaylar, https://dvprogram.state.gov/ESC/ adresindeki "Başvuru Durumu Kontrolü’ne" tıklayarak sonuca erişebiliyor olacak.