banner158

Aydın’da Hayvan Dostu Veteriner... Vetpet Veteriner Kliniği 30 Kasım Cumartesi günü açılıyor!

Son derece modern bir şekilde hazırlanmış Vetpet Veteriner Kliniği, hayvan sağlığında ileri teknoloji teknik donanımı ve tedavi yöntemleri ile 30 Kasım 2019 Cumartesi günü hizmete giriyor.

Aydın’da Hayvan Dostu Veteriner... Vetpet Veteriner Kliniği 30 Kasım Cumartesi günü açılıyor!

Vetpet Veteriner Kliniği Yöneticisi Altuğ Özer, Aydın’da genel muayeneden cerrahiye, laboratuvar tahlillerinden diş sağlığına kadar birçok hizmeti tek noktada sunacaklarını belirterek, "Veteriner hizmetlerinde memnuniyeti, hijyeni ve dostunuzun sağlığını ön planda tutuyoruz. Hayvan dostu sloganımız ile kliniğimizin fiziki şartlarından, kediler ve köpekler için ayrı dizayn edilmiş bekleme odamıza, muayeneden ileri tetkiklere kadar tüm uygulamalarımızda petinizin konforu ön plandadır” dedi.

Efeler Mimar Sinan Mahallesi Yörük Ali Efe Bulvar Gardenya Park adresinde bulunan Vetpet Veteriner Kliniği, 30 Kasım 2019 Cumartesi günü 14.00- 20.00 saatleri arasında törenle hizmete açılacak.

Gerçekleşecek açılışlarına bütün pet dostlarını beklediklerini söyleyen Özer, açılış için sürpriz hediyeler olduğunu  ifade etti.  

Veteriner Altuğ Özer, kliniklerinde verilen hizmetleri de şöyle açıkladı:

Genel Muayene, Bilgisayarlı Röntgen, Laboratuar, Hemogram, Kedi - Köpek Kısırlaştırma, Gaita Analizi, İdrar Analizi, Cerrahi, Yoğun Bakım, Parazit Uygulamaları, Vajinal Sitoloji, Deri Muayenesi, Aşı, Veteriner Diş Hekimliği, Kuaför, Kedi Misafirlik, Köpek Eğitim Danışmanlık, ECWT (Kas - Eklem Ağrısı-Romatizma).

www.aydinvetpet.com

Telefon: 0506 183 46 26 

Bekleme odası

Muayenehane

Bilgisayarlı Röntgen

Mama eşliğinde muayene

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2019, 16:23
banner192