Efeler'de kayıp şahıs, ormanlık alanda bulundu Efeler'de kayıp şahıs, ormanlık alanda bulundu

2024 LGS (Lise Geçiş Sınavı) sonuçlarına göre 500 tam puan ile Türkiye 1.si olan Kerem Berk Yazar hem Aydın Lider Okulları’nın hem de Aydın’ın gururu oldu.

Lider Okulları Genel Müdürü Açelya Övünç “Kerem ile gurur duyduk, kendisine, ailesine ve öğretmenlerimize çok teşekkür ediyoruz. Biz, tüm öğrencilerimizle gurur duyuyoruz. Öğrencilerimiz içerisinde

1 öğrencimiz tam puan, 2 öğrencimiz tek hata yaparak çok önemli bir başarıya imza attılar. Yedi yıldır yürüttüğümüz planlı çalışmalarla hedefimiz, her daim kitlesel başarıyı yüksek tutmaktı. Bu nedenle sınava giren 60 civarında öğrencimizin kitlesel olarak da şampiyon olduğunu düşünüyorum. Bir öğrenci tam puan , 6 öğrenci yüzde 0.01 ile yüzde 0.50 arasına girmiştir. 8 öğrencimiz yüzde 0.01 ile yüzde 1 arasına girmiştir. 27 öğrencimiz yüzde 0.01 ile yüzde 5 arasına girerek büyük bir kitlesel başarı elde etmişlerdir. Tüm ekibimiz ve öğrencilerimizle gurur duyuyoruz. Ülkemize sadece akademik değil aynı zamanda sosyal, spor, sanat ve teknoloji ile donatılmış güçlü çocuklar mezun etmenin haklı gururunu yaşıyoruz“ sözleriyle başarıda önemli katkısı olan öğrenci, veli ve öğretmenleri tebrik etti.