Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın ortanca kızı Leyla, TikTok paylaşımıyla magazin gündemine hızlı bir giriş yaptı. Yanında erkek arkadaşı olduğu görülen Ilıcalı'ya "Acun'a yeni damat" şeklinde yorumlar geldi.

Bölge Gündem, magazin haberleri editörlerinden Büşra Mercimek imzalı haberde şu ifadeler yer aldı.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın Zeynep Yılmaz ile evliliğinden dünyaya gelen Leyla ve Yasemin isimli çocukları, genç kız oldu.

Abla, kardeş ilişkilerini örnek bir şekilde yaşayan ikilinin, geçtiğimiz yıllarda birbirleriyle kavga ettiği videoları internete sızdırılmıştı. Şarj aleti yüzünden birbirleriyle tartışan ikili, sosyal medyanın gündemine oturmuş "Acun'un kızı da olsan şarj aleti yüzünden kavga ediyorsun" yorumlarını beraberinde getirmişti.

Öte yandan sosyal medyadan uzak bir hayat yaşamayan ikili, TikTok platformunda da oldukça aktif bir şekilde paylaşım gerçekleştiriyorlar. Takipçi sayıları günden güne yükselen ikiliden Leyla Ilıcalı'ya çok sayıda güzelliğine ilişkin yorumlar geliyor, sevgilisi olup olmadığı merak ediliyordu.

Son olarak, özel TikTok hesabından bir paylaşım gerçekleştiren Leyla Ilıcalı'nın yanındaki erkek dikkatlerden kaçmadı.

Yan yana oturduğu görülen ikiliye "Acun'a yeni damat" ve "Sevgilin mi?" şeklinde yorumlar gelirken, Ilıcalı'dan henüz bir açıklama gelmedi.

Kaynak: Bölge Gündem Haberler