14 Mart'ı 15 Mart'a bağlayan gece bir felaketin habercisi olabileceğini söyleyen Cübbeli Ahmet Hoca, o gün okunacak duaları da açıkladı. Kamuoyunu uzun süredir meşgul eden 14 Mart deprem habercisi mi sorusu için mühlet yarın sona eriyor. Türkiye'de yaşanan depremler sonrası yeni bir felaket olabileceğini açıklayan Ünlü, 14 Mart 2023 Salı gününü işaret etti. Vatandaşlar, astrologların 14 Mart açıklamalarını da araştırdığı konu hakkında bilgileri derledik. Peki 14 Mart neden tehlikeli?

Türkücü İbrahim Tatlıses‘in seçim paylaşımı dikkat çekti Türkücü İbrahim Tatlıses‘in seçim paylaşımı dikkat çekti

14 Mart neden tehlikeli sorusunun yanıtı merak ediliyor. Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün geçtiğimiz günlerde internetteki sohbetinde 14 Mart'ta bir felaket olabileceğini açıklamasıyla vatandaşlar da araştırmalara başladı.

Büyük İstanbul depremini korkuyla bekleyen vatandaşlar ise bu açıklama sonrası astrologların 14 Mart görüşlerini merak etti.

Cübbeli Ahmet Hoca, iki Çarşamba'yı riskli gördüklerini açıkladı. Peki 2023 14 Mart ne olacak?

14 MART NEDEN TEHLİKELİ?

Bilimsel bir açıklamanın yapılmadığı 14 Mart ile ilgili internette de yoğun bir araştırma söz konusu. Rumi Takvime göre Mart ayına dün girildi. Ünlü'nün yaptığı hesaplamalara göre 14 Mart Salı akşamı da riskli. Tabi Ahmet Mahmut Ünlü, 14 Mart akşamı büyük musibet ve belaların olacağını söylemiyor. Ancak burçların, gezegenlerin hareketleri ve bunları etkileri sonucu büyük olayların meydana gelebileceğni dile getirdi.