• BIST 106.843
 • Altın 142,689
 • Dolar 3,5367
 • Euro 4,1209

  Kesintisiz enerji hedefliyor

  11.02.2009 12:27
  Bereket Enerji Genel Dağıtım Koordinatörü Fikret Akbaş Aydın, Denizli ve Muğla‘da elektrik dağıtım hizmetini yürüten Aydem Elektrik Dağıtım A.Ş.‘nin Aydın’da yapılan aylık Koordinasyon toplantısını değerlendirdi.
  Kesintisiz enerji hedefliyor
  Kesintisiz enerji hedefliyor Kesintisiz enerji hedefliyor Kesintisiz enerji hedefliyor

  Fikret Akbaş “Yapılacak yatırımlarla Aydın"da kesintisiz enerji hedefliyoruz” dedi.
  Aydın"da yaptıkları toplantının bir genel değerlendirme toplantısı olduğunun altını çizen Fikret Akbaş “Her ay bir ilde bu toplantılarımızı yapıyoruz. Aydındaki toplantımızda Aydın ile ilgili sorunlar tartışıldı. Toplantımızda değerlendirilen konular arasında öne çıkanlar, vatandaşa dahi iyi hizmet, kalite ve vatandaşa en hızlı ve rahat nasıl ulaşılabiliriz konuları oldu” diye konuştu.
  Aydın"da şehir merkezine açtıkları 2 hizmet binası ile vatandaşlara büyük bir kolaylık yaratıldığını ifade eden Akbaş “Aydın"da bulunan merkez binamız şehre uzak. Vatandaşımızın kolay ulaşması adına merkez binamızda yapılan fatura, abonelik gibi tüm işlerin yapılabildiği iki hizmet binasını devreye soktuk. Bu hizmet binalarımızda eğitilmiş elemanlarımızla hizmetimizi veriyoruz. Bu uygulamadan dolayı pek çok vatandaşımızdan teşekkür mektupları aldık” şeklinde konuştu.
  Aydın"da önemli yatırım hedefleri olduğunun da altını çizen Fikret Akbaş Aydın"da kesintisiz enerji adına önemli yatırım projelerinin planlandığını da sözlerine ekledi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim