• BIST 107.463
 • Altın 142,712
 • Dolar 3,5616
 • Euro 4,1411

  İşbankasından uygun kredi

  09.08.2008 13:55
  Söke Ticaret Odası üyelerine imkan sağlanacak.
  İşbankasından uygun kredi
  İşbankasından uygun kredi İşbankasından uygun kredi İşbankasından uygun kredi

  Türkiye İş Bankası ile Söke Ticaret Odası arasında imzalanan protokol ile oda üyelerine özel koşullarda nakdi kredi imkanı sağlanacak.
  Söke Ticaret Odası Toplantı salonunda gerçekleşen protokol törenine İş Bankası Ticari Bankacılık Direktörü Hande Aydemir, İş Bankası Söke Şube Müdürü Sedat Daloğlu, Söke Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Toyran, meclis Başkanı Behlül Er ve Ticaret Odası yöneticileri katıldı. İmzalanan protokol ile Söke Ticaret Odası üye firmalarına YTL kredileri, orta ve uzun vadeli yatırım kredileri, ihracat döviz kredileri, faturalı alışveriş kredisi, iş yeri kredisi, ticari taşıt kredisi, traktör kredisi, tarım ekipman kredisi ile küçük ve orta ölçekli tarımsal işletmeler kredileri gibi ürünler sunulacak.
  İş Bankasının kuruluşundan bu güne ticaretin ve sanayinin gelişimine kaynak ayırdığını ifade eden İş Bankası Ticari Bankacılık Direktörü Hande Aydemir; “İş Bankası ulusal kimliğini koruyan hissedar yapısı ile ülke ekonomisinin büyümesine önderlik etmekte. Bu çerçevede İş Bankası kredi ve nakit yönetimi alanında atılmakta olan yeni adımlarla, Söke ilçesinin ekonomik gelişimi de destekleyecek” dedi.
  Söke Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Toyran ise; “Üyelerimize çeşitli alternatifler sunmak üzere bankalardan gelen teklifleri değerlendiriyoruz. Üyelerimiz odadan alacakları oda kayıt belgesi ile İş Bankası"nın sunduğu uygun şartlı krediler faydalanabilecek. Protokolün hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim