• BIST 107.206
 • Altın 143,369
 • Dolar 3,5533
 • Euro 4,1312

  Hastaneden örnek hizmet

  19.12.2008 17:26
  Didim Devlet Hastanesi bünyesinde 75 yaş üzeri hastalar ve engelli vatandaşların dinlenmesi ve beklemelerinin sağlanması amacıyla hastane bünyesinde bir birim oluşturuldu.
  Hastaneden örnek hizmet
  Hastaneden örnek hizmet Hastaneden örnek hizmet Hastaneden örnek hizmet

  Oluşturulan yeni birimle ilgili olarak Didim Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Fesih Doğan Yıldız ve Didim Devlet Hastanesi Müdürü Cengiz Bayar yaptıkları açıklamalarda, “Sağlık Bakanlığının Sağlıkta Dönüşüm çalışmalarının bir yansıması olarak hastanelere sağlık hizmeti almaya gelen herkesin daha rahat koşullarda ve mekânlarda sürelerini tamamlamaları esastır. Bu proje doğrultusunda hastanemizde konuya yönelik yeni açılımlar yapılmaktadır. Daha önce çocuk oyun alanları, modern poliklinik bekleme alanları ile hasta kabul kayıt işlemleri alanları ile yapılan yeniliklere engelli ve yaşlı hasta bekleme salonu hizmete açılarak hastanemize yeni bir boyut getirilmiştir. Bunun yanında ilk kayıt ve müracaat bölümünde engelli ve yaşlı hastaların uzun süre beklemelerini önlemek amacıyla bu hastalara yönelik olarak özel bir müracaat terminali hizmete sokulmuştur. Bunu dışında aynı anda hastanemizde yine engelli ve yaşlı hastalara kolaylık amacıyla kayıt işlemlerinden başlayıp poliklinik hizmeti tamamlanıncaya kadar hosteslik hizmeti uygulaması başlamıştır. Hastanemizde başta hasta yakınının rahatlığını sağlamaya yönelik bu tür uygulamalarımız devam edecektir” ifadelerine yer verdiler.
  Yapılan açıklamada ayrıca “Sağlığınız Bizim İçin Önemli” sloganıyla tüm çalışanların ve sağlık hizmetlerinin tüm hızıyla sürdürülmeye devam edeceğinin altı çizildi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim