• BIST 107.041
 • Altın 143,194
 • Dolar 3,5623
 • Euro 4,1506

  Faaliyet değerlendirmesi

  14.01.2009 13:00
  Didim İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Öksüz, ilçedeki eğitim ve öğretimi iyi noktalara taşımayı birinci hedef olarak gördüklerini belirterek, “4 lise ve 14 ilköğretim okulumuzda amacımız her günümüzü bir önceki günden daha iyi olmalı” dedi.
  Faaliyet değerlendirmesi
  Faaliyet değerlendirmesi Faaliyet değerlendirmesi Faaliyet değerlendirmesi

  Didim İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Öksüz, ilçedeki eğitim ve öğretimi iyi noktalara taşımak amacıyla hem fiziki hem de eğitim ve öğretim kalitesi açısından çalışmaları sürdürdüklerini söyledi. Amaçlarının her günlerinin bir önceki günden daha iyi olması olduğunu açıklayan Öksüz, “Özellikle ilk olarak okullarımızın fiziki koşullarını iyileştirmeye yönelik çalışmalarımız oldu, bu amaçla okullarımızın çevre, dış görünüm, malzeme eksikliği ve diğer ihtiyaçlarını tamamlamak esas görevlerimiz. Okullarımızın dış görüntüsü ve eksikliklerinin tamamlanması çalışanlarımız ve öğrencilerimizin morallerini de yüksek tutuyor. Biz Didim İlçe Milli Eğitim camiası olarak tüm müdür arkadaşlarımızla bir araya geliyoruz ve okullarımızda denetimlerde bulunuyoruz yani kendimizle yüzleşiyoruz. Bu bizdeki etkileşimi de arttırıyor. Öğrencilerimizin de bu anlamda eksikliklerini tespit ediyoruz” diye konuştu.
  İlçedeki eğitim ve öğretimin kalitesini arttırmak için çeşitli projeler hazırlandığına değinen Öksüz, şöyle konuştu: “Şunu söyleyebilirim biz ilçe olarak diğer ilçeler arasında kendimiz iyi noktalarda olduğumuz düşünüyoruz ama bu yeterli değil. Hedefimiz ilk olarak ilçede ardında il de birinci olmak. Bu anlamda İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Aydın"da Dershaneler birliği tarafından hazırlanan bir sınav yaptı. Bu sınavın amacı okulların kalitesini ölçmek, Bizde bu anlamda bu sınavın neticesine göre analizler yapıp eğitim ve öğretimimizi üst seviyelere getirmeyi hedefliyoruz”

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim