• BIST 82.509
 • Altın 147,630
 • Dolar 3,7808
 • Euro 4,0420

  Efelerden teröre kınama

  30.04.2009 11:11
  Efelerden teröre kınama
  Türkiye Kuva-yi Milliye Mücahitler Derneği Aydın Şubesi üyeleri, dün Diyarbakır ve Hakkari’de 10 askerimizin şehit edilmesine neden olan saldırıları ve terör destekçilerine kınadı.
  Efelerden teröre kınama Efelerden teröre kınama Efelerden teröre kınama

  Terörör örgütü tarafından gerçekleştirilen hain saldırıları kınayan Türkiye Kuva-yi Milliye Mücahitler Derneği Aydın Şube Başkanı Mustafa Yorulmaz, son zamanlarda artan terör olaylarına karşı Türk milletinin dik duruşunu göstermek için bütün vatandaşlara evlerine ve iş yerlerine Türk bayrağı asmaya davet etti.
  Yörük Ali Efe heykeli önünde Türk Bayrağı açarak, dernek adına basın açıklamasını okuyan Türkiye Kuva-yi Milliye Mücahitler Derneği Aydın Şube Başkanı Mustafa Yormaz, terör saldırılarının hiçbir zaman Türk milleti ve Türk askerlerini yıldıramayacağını savundu. Türk Silahlı Kuvvetleri"nin bölücü terör örgütüne gereken cevabı vereceğine inandıklarını ifade eden Yormaz, "İran PEJAK'la nasıl mücadele ediyorsa aynı yöntemi bizde uygulayalım. Türk halkının sabrı taşmıştır. Türk halkı artık 'Kanları yerde kalmayacak', 'Gereken yapılacak' gibi sözleri duymak istemiyor. Gereken bellidir. Artık şehitlerimizin kemiklerini daha fazla sızlatmayalım. Şehit analarının babaların yürekleri daha fazla yanmasın. Bizim ödediğimiz vergilerle mecliste 8 bin YTL maaş alan, eli kanlı teröristlere arka çıkan hatta ileri giderek 'Kardeşim' diyebilen zihniyetleri bir kez daha kınıyoruz. Dik duruşumuzun ifadesi olarak evlerimize iş yerlerimize devletimizin birliği, ülkemizin bütünlüğü Türk halkının birlik ve beraberliğinden asla taviz vermeyeceğimizin göstergesi olarak Türk bayrağı asalım. Türkiye her şeye rağmen büyük bir ülke Türk milleti de asil bir millettir. Bunu dosta düşmana ve tüm dünyaya gösterelim" dedi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim