• BIST 107.041
 • Altın 143,530
 • Dolar 3,5635
 • Euro 4,1526

  Başarılı öğrenciye ödül

  17.12.2008 11:25
  Nazilli Zafer İlköğretim Okulu öğrencisi Melike Serin Seviye Belirleme Sınavı(SBS) hazırlık sınavlarında Aydın İl genelinde 6.’ncı ve 10.’ncu olduğu için okul müdürü Okul Müdürü Faik Tekcan tarafından ödüllendirildi.
  Başarılı öğrenciye ödül
  Başarılı öğrenciye ödül Başarılı öğrenciye ödül Başarılı öğrenciye ödül

  Türkiye çapında İlköğretim okullarında SBS sınavlarına yönelik olarak iki ayrı derginin SBS"ye hazırlık için düzenledikleri deneme sınavlarında sınava katılan 2 bin 60 öğrencinin arasından il sıralamasında 6. ve 10. olan Nazilli Zafer İlköğretim Okulundan 5/C sınıfı öğrencisi Melike Serin, Okul Müdürü Faik Tekcan"dan ödülünü aldı. Sınıf Öğretmeni Hacer Kaymaz öğrencisinin başarısından dolayı çok mutlu olduğunu ifade ederek “Öğrencim Melike Serin bu yıl aramıza katılan bir öğrencidir. Başarısı; düzenli ve planlı çalışmasından, azminden kaynaklanmaktadır. Burada ailesinin desteğini ve ilgisini de belirtmek isterim. Çalışmasının bu şekilde hatta daha da ilerleyerek devam edeceğine inanıyorum.” dedi.
  Okul Müdürü Faik Tekcan ise başarının kaynağının düzenli bir aile ortamı, düzenli bir çalışma ve en önemlisi de bir hedef koyma olduğunu kaydetti. Öğrenci ile birlikte anne ve babasının da kutlayan Müdür Tekcan “Sizin gibi aileler sayesinde çocuklarımız başarıdan başarıya koşuyor. Geleceğimiz olan çocuklarımızın yetişmesinde en önemli rolü üstlenen öğretmenlerimizin yanı sıra ailelerimizin de olması bu ülkeyi ileri götürecektir. Sizleri böyle bir çocuk yetiştirdiğiniz için kutluyorum ve başarılarının devamından desteğinizi bekliyorum” dedi. Konuşmaların ardından başarılı öğrenciye ödülünü veren Okul Müdürü Faik Tekcan, bu başarının diğer öğrenciler için örnek olmasını istedi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim