Açık alanda DNS değiştirici saldırılarına dikkat! Açık alanda DNS değiştirici saldırılarına dikkat!
Bu burçlar hem zeki hem de pratik! Zirveye ulaşmak onların doğalarında var. Düşünme şekilleri, pratiklikleri ve hızlarıyla zirveye doğru hızla ilerlerler. En başarılı burçlar arasında onlar var! En zeki insanlar bu burçlardan çıkıyor. Onların zirveye ulaşmaları önündeki tek engel bunu istememeleri olabilir. Posta.com.tr okurları için hayatlarında bir gün mutlaka zirveye ulaşacak 6 burcu bir araya getirdik.

Başarı, her bireyin kendi hayatı içerisinde öznel tanıma sahiptir. Herkesin başarılı olmayı hedeflediği alan, başarı algısı ve ona ulaşma yolları bir birinden farklıdır. 

Başarıya ulaşıp zirvede olabilmek için çalışkanlık, şans, hırs, zeka ve pratiklik gibi bir çok etmenin bir araya gelmesi gerekebilir. 

Hedeflerinde zirveye ulaşması için tam donanıma sahip bu burçlar eninde sonunda zirveye ulaşıyor. 

Zekalarıyla bilinen, kova ve akrep, pratik ve çalışkan ikizler, sorumluluk sahibi oğlaklar ve koçlar, hırslı ve sabırsız boğalar, düzenli başaklar yaşamlarında zirveyi zorlayacak burçlar arasında yer alıyor. 

Peki hangileri zirveye mutlaka ulaşacak? İşte mutlaka zirveyi tadacak 6 burç ve özellikleri...

OĞLAK BURCU

Oğlaklar, sakin ve derinden ilerler. Sabırlı ve dikkatlidir. Sorumluluk konusunda onların üzerine yoktur. Oğlak burcuna bir soru sorun ve yanıtı bulmasını bekleyin ancak onu zirveye taşıyan özelliği bu değil... 

Oğlak burçları, doğru kararlar vermelerine yardımcı olan çok metodik, kesin ve oldukça yapılandırılmış bir düşünce yapısına sahiptir. Bu onların hangi ortamda ve durumda olursa olsun odaklandıklarında zirveye ulaşmalarına neden olur. 

Hedefleri nettir. Ayakları yere sağlam basar. Farklı yollar ve alternatif seçenekler bulmak onların en iyi yaptığı şeylerden biridir. 

 

EN ZEKİ BURÇ KOVA

Kova burçları mutlaka zirveye ulaşacak burçlar arasındadır. Dengeli, yaratıcı ve soğukkanlı olarak bilinirler. Alternatif bakış açıları yaratmakta üstlerine yoktur. Lider ve çözümcü bir burç olan Kova, kendini adadığı işte başarı basamaklarını hızlı hızlı çıkar.

Kendini zirvede daha rahat hisseder. Açık fikirli ve yenilikçidir. 

Akılcı ve sezgisel olan kovalar, hayal güçleri ile birlikte bilim ve sanat alanlarında oldukça başarılı projelere imza atarlar

ÇÖZÜM ÜRETİCİ BAŞAK BURCU

Merkür yönetiminde pratiklik, el becerisi, araştırma gerektiren tüm işler için Başak burcu idealdir. Organizasyon onların işidir. Hiç bir detay gözlerinden kaçmaz. Başaklar başkalarının göremediği şeyleri fark eder, başkalarının ilgilenmediği her türlü şeyle ilgilidir. 

Başaklar, çözümü bulamıyorsa çözümü yaratmaya başlar. 

Oğlak ve kova burcundan sonra zirveye ulaşacak en başarılı burçlardan biri olan başakların en önemli sorunu şanssızlıklarıdır. 

Başaklar işlerini şansa bırakmadıklarında zirveye çıkarlar. 

 

AKREP BURCU

Akrepler haz peşinde koşmalarıyla bilinir. Sevmenin hazzı, sevilmenin hazzı ve tabi ki başarmanın hazzı! Akrep'ler zirveye ulaşmak için gerekli tüm donanıma sahiptir. 

Onların en önemli yönleri çok zor kanmalarıdır. Akrep'i zihinsel güçleri, algısal zekaları ve yoğunlukları nedeniyle kandırmak neredeyse imkansızdır. Bu onların hata yapmadan er geç zirveye ulaşmalarını sağlar. 

Akrep burçlarının hisleri ve gözlemleri çok güçlüdür. Duyularından sadece çok fazla bilgi edinmekle kalmaz, aynı zamanda onu çok hızlı bir şekilde kullanabilirler.

İKİZLER BURCU

İkizler burcu, en akıllı burçlardan biridir. Hızlı ve etkin çalışma şekilleri onları zirveye çıkaracak en güçlü özellikleridir. 

Asla işini şansa bırakmaz hatta istedikleri şeyleri garantilemek için çift dikiş atarlar. Her zaman bir B planları vardır. Hedefe kitlendiği zaman hızlı hareket eder. 

Onları asla hafife almayın. Zirvede mutlaka bir ikizler göreceksiniz. 

SÜPER YARATICI BALIK BURCU

Balık burçlar, çok farklı çalışan bir beyinleri vardır. Onlar hareketleriyle kafanızı karıştırabilir ancak bu dahi beyinlerin hep bir planı vardır.

Yaratıcılıkla birleşen zekaları ve güçlü hayal etme yetenekleri zirveye ulaşmalarını sağlayan en önemli özellikleridir. Balık, yerinde durmaz hareket eder.

Onu her yerde görebilirsiniz, böylece yüksek şansını ikiye katlar.

Balıklar, başkalarının yaşadıklarına karşı duyarlı olma eğilimindedir. Bu durum bazen onları sekteye uğratabilir. Duygusal tuzaklara kanmadıklarında başarı onlar için çok normaldir.