• BIST 94.137
  • Altın 282,172
  • Dolar 5,8801
  • Euro 6,4975

    Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. eleme turu kuraları çekildi

    17.09.2019 18:10
    Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu kura çekimi, TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.
    Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. eleme turu kuraları çekildi
    Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. eleme turu kuraları çekildi Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. eleme turu kuraları çekildi Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. eleme turu kuraları çekildi


    Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. eleme turu eşleşmeleri yapılan kura çekimiyle belli oldu.

    Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre, TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen kura çekimine, federasyon yetkilileri ile kulüplerin temsilcileri katıldı.

    Kupanın 3. turunda Süper Lig'den Gazişehir Gaziantep, Gençlerbirliği, Göztepe, Kasımpaşa, Yukatel Denizlispor, TFF 1. Lig ve TFF 2. Lig'de yer alan tüm takımlar ile 2. turdan yükselen 33 takım olmak üzere toplam 92 ekip mücadele edecek.

    Tek maç eleme usulüne göre oynanacak Ziraat Türkiye Kupası 3. tur müsabakaları 24, 25 ve 26 Eylül'de yapılacak.

    Kupada 3. tur eşleşmeleri şöyle:

    Sakaryaspor-1074 Çankırıspor

    Erzinspor-İnegölspor

    Manisa Futbol Kulübü-Elazığ Belediyespor

    Diyarbekirspor-Eskişehirspor

    Adanaspor-Fethiyespor

    Bandırmaspor-Etimesgut Belediyespor

    Osmanlıspor-İçel İdmanyurdu

    Kocaelispor-Sivas Belediyespor

    Tarsus İdmanyurdu-Darıca Gençlerbirliği

    Karacabey Belediyespor-Ümraniyespor

    Şanlıurfaspor-Anagold 24Erzincanspor

    Ankara Demirspor-Başkent Akademi

    Amed Sportif Faaliyetler-Ağrı 1970 Spor

    Muğlaspor-Bursaspor

    Kardemir Karabükspor-Gümüşhanespor

    Payasspor-Boluspor

    Hatayspor-Siirt İl Özel İdaresi

    Görelespor-Giresunspor

    Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Erbaaspor

    Yeni Çorumspor-Kasımpaşa

    Balıkesirspor-Vanspor

    Hacettepe-Yukatel Denizlispor

    Tuzlaspor-Nazilli Belediyespor

    Silivrispor-Kastamonuspor 1966

    Kırklarelispor-1954 Kerkit Belediyespor

    Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Gazişehir Gaziantep

    Zonguldak Kömürspor-Niğde Anadolu

    1877 Alemdağspor-Sancaktepe Futbol Kulübü

    Afjet Afyonspor-Bayrampaşa

    Mardin Büyükşehir Başakspor-Altay

    Ekol Göz Menemenspor-Kırşehir Belediyespor

    Edirnespor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor

    Altınordu 1922-Konyaspor

    Ergene Velimeşespor-Eyüpspor

    Pendikspor-Turgutluspor

    Kemerspor 2003-Sarıyer

    Akhisarspor-Bayburt Özel İdare

    Kahramanmaraşspor-Fatih Karagümrük

    Göztepe-Yozgatspor 1959

    Fatsa Belediyespor-Yılport Samsunspor

    Birevim Elazığspor-Büyükçekmece Tepecikspor

    Esenler Erokspor-Uşakspor

    Gençlerbirliği-Osmaniyespor

    Hekimoğlu Trabzon-Adana Demirspor

    İstanbulspor-Pazarspor

    Somaspor-Keçiörengücü
    Diğer Haberler
    Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim