Ziraat Bankası tarafından yapılan duyuruda 1 Temmuz - 15 Ağustos 2023 tarihleri arasında Bankkart anlaşmalı TotalEnergies istasyonlarında Bankkart POS'undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişinize 75 TL Bankkart Lira verileceği bildirildi. Bu kapsamda kazanılan 75 TL puan bir sonraki yakıt alımında kullanılacak ve toplam tutardan 75 TL indirim yapılacağı ifade edildi.

AKARYAKIT VE OTOGAZA İNDİRİM

Banka tarafından yapılan duyuruda Kampanyaya Bankkart Mobil'den, bankkart.com.tr'den veya SMS ile katılım yapılabileceği belirtilerek SMS ile katılım sağlamak için TE2023 yazıp 4757'ye Bankamızda kayıtlı Turkcell, Vodafone ve TürkTelekom operatörlerine ait cep telefonu numaralarından SMS gönderilmesi gerektiği vurgulandı.

Kampanya müşteri bazlı olup, bir müşteri kampanyaya ancak bir kez katılabilir ve en fazla 75 TL Bankkart Lira kazanabileceği belirtilerek İşlemlerin Bankkart anlaşmalı TotalEnergies istasyonlarında ve Bankkart POS'undan yapılması gerektiği aktarıldı.

Ziraat Bankası tarafından yapılan duyuruda Aynı gün içerisinde yapılacak 300 TL ve üzeri harcamalardan sadece bir tanesi kampanyaya dahil edileceği bildirilerek ödül kazanımına ilişkin bilgi slip üzerinde ve Bankkart Mobil'de yer alacak, kazanım SMS'le bildirileceği paylaşıldı.

KAMPANYA AYRINTILARI

3 yaşındaki çocuğun kulağından 23 adet canlı kurtçuk çıkartıldı 3 yaşındaki çocuğun kulağından 23 adet canlı kurtçuk çıkartıldı

Kampanya koşullarını gerçekleştiren müşterilere Bankkart Liralar 21 Ağustos 2023 tarihinde yüklenecektir.

Kazanılan Bankkart Liralar 23 Eylül 2023 tarihine kadar Bankkart anlaşmalı TotalEnergies istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kullanılabilecektir.

23 Eylül 2023 tarihine kadar kullanılmayan Bankkart Liralar 24 Eylül 2023 tarihinde geri alınacaktır.

Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan yararlanabilir.

Bankkart ücretsiz kartlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya asıl kart sahipleri katılabilir. Ek kartlar ve sanal kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler, iptal / iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iptal/iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır. Bankkart Kumbarada yeterli Bankkart Lira bulunmaması halinde kalan tutar hesaba veya kredi kartına borç olarak yansıtılacaktır.

Kampanya sadece anlaşmalı TotalEnergies istasyonlarında geçerlidir.