Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Çılgın Sayısal Loto sonuç ekranı millipiyangoonline'da Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Çılgın Sayısal Loto sonuç ekranı millipiyangoonline'da
Meram Belediyesi bünyesi içerisinde istihdam etmek amaçlı olarak on kişilik kadro ile birlikte zabıta alımı gerçekleştirecek. 60 KPSS puanıyla alımlar gerçekleştirilecek. İşte konuyla ilgili tüm detaylar…

Belediyeler bünyelerinde istihdam etmek üzere yeni personel alımlarını gerçekleştirmeye devam ediyor. Belediyeler personel ihtiyaçları için ilanları resmi web siteleri ve sosyal medya hesapları üzerinden duyuruyor.

2024 yılına girilmesi ile birlikte zabıta alımı ile ilgili ilanlar tek tek paylaşılmaya başlandı. Belediyeler bünyesi içerisindeki eksikliği gidermek amaçlı olarak zabıta alımları paylaşıyor. Meram Belediyesi bu konuyla ilgili bir alım paylaştı. Meram Belediyesi toplamda on adet zabıta memuru alacak. Zabıta memuru kadrosu adına 60 KPSS puanının alınması yeterli sayılacak. Başvurular ise 12-16 Şubat 2024 tarihinde alınacak. Başvuru şartları ve diğer detaylar belediyenin resmi web sesinden açıklandı.

Belediye bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlar için belediyeler duyularını arka arkaya paylaşıyor. Konya’da bulunan Meram Belediyesi bünyesinde eksikliği gidermek için zabıta memuru alacağını duyurmuştu. Duyuru ile ilgili detaylar tek tek açıklandı. Başvuru tarihlerini açıklanmasının ardından başvuru şartları da belirlendi.

Başvuru şartları ise şu şekilde:

· Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olunması

· Kamu haklarından mahrum bulunmaması

· Herhangi bir suçtan hüküm giymemek

· Askerlik hizmetini tamamlanmış olması

· Aka sağla engelinin bulunmaması

· Paylaşılan özel başvuruda şartlarını karşılamak

Meram Belediyesi üzerinde görevlendirilmek amaçlı olarak zabıta memuru alımı yapılacağı paylaşılmıştı. Belediye zabıta memuru başvurusu için gereken belgeleri paylaştı. Bu belgeler ise şu şekilde:

· Nüfus cüzdanı ya da kimlik kartının aslı ya da noter onaylı olan fotokopisi

· Diploma ya da mezuniyet belgesi

· KPSS sonuç belgesi

· Sürücü belgesi

· Son altı ay içerisinde çekilmiş olan iki adet vesikalık resim

Başvurular ise 12-16 Şubat 2024 tarihleri arasında yapılacak. Meram Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü başvuruları şahsen alacak.