banner339
banner313

Sedat Peker'den 'evet' mitingi: Bozkurt - Rabia birlikteliğini sağlayacağız

Açıklamalarıyla tartışma yaratan Sedat Peker, Beykoz'da bir miting düzenleyerek anayasa değişikliği referandumunda 'evet' demeye çağırdı.

Sedat Peker'den 'evet' mitingi: Bozkurt - Rabia birlikteliğini sağlayacağız
banner448
banner427

'Evet' kampanyası yapacağını açıklayan Sedat Peker, İstanbul Beykoz'da bir miting düzenledi. Peker mitingde, anayasa değişikliği referandumunda 'Evet' diyeceğini söyledi ve "Bozkurt — Rabia birlikteliğini bu ülkede sağlayacağız" dedi.

Mitingin görüntülerini sosyal medya hesaplarında paylaşan Peker, mitingde yaptığı konuşmada, "Siyasetin kanseri koalisyon hükümetleridir. Partili Cumhurbaşkanlığı, koalisyon hükümetlerine son verecek tek bir yapı, tek bir sistemdir" ifadesini kullandı.

'TÜRKEŞ DE SAVUNUYORDU'

Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) Kurucu Başkanı Alparslan Türkeş'in Başkanlık sistemini savunduğunu ileri süren Peker, oyuna gelmeyeceklerini söyleyerek, sözlerine şöyle devam etti:

"Bu milletimizin son dönemecidir. Durdurulmaya çalışılan Türk milletinin şaha kalkışının son engelidir. Bu engeli yüce Allah'ın izniyle hep beraber aşacağız. Bozkurt — Rabia birlikteliğini bu ülkede sağlayacağız."

 

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2017, 16:38
banner218