banner339
banner274

Özçekim hayatına mal oldu

Özçekim yaparken çatıdan düşen ve tedavi gördüğü hastanede yaşama tutunamayan 15 yaşındaki Kerem İnce gözyaşları ile uğurlandı.

Özçekim hayatına mal oldu
banner401
banner427

Düzce’nin Akçakoca ilçesinde kapalı pazar yerinin çatısına çıkarak özçekim yapmak isterken çatıdan düşen 15 yaşındaki Kerem İnce hastanedeki yaşam mücadelesini kaybetti. Kerem İnce gözyaşları ile son yolculuğuna uğurlandı. 

Düzce’nin Akçakoca ilçesinde 12 Şubat 2017 günü fotoğraf çektirmek üzere çıktıkları kapalı pazar yeri binasının çatısından düşen ve kaldırıldıkları Düzce Üniversitesi eğitim ve Araştırma hastanesinde tedavileri devam eden iki gençten biri olan Kerem İnce yaşam mücadelesini kaybetti.  Yoğun bakım ünitesinde tedavileri devam ederken kalp krizi geçirerek hayata gözlerini yuman 15 yaşındaki Esentepe Ortaokulu öğrencisi Kerem İnce’yi son yolculuğunda sevenleri yalnız bırakmadı.
 Cenaze namazı öncesinde Kerem’in tabutunun başına toplanan okul arkadaşları göz yaşlarına hakim olamadılar. İlçe Müftüsü Mehmet Taşçı’nın kıldırdığı cenaze namazının ardından, Kerem İnce Koçullu köyünde defin edildi.

  Tedavisi devam ediyor

 Kerem İnce ile birlikte çatıya çıkan ve birlikte aşağı düşen 16 yaşındaki Kürşat Hakkı Horoz'un ise aynı hastanenin yoğun bakım ünitesinde tedavisinin devam ettiği belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2017, 16:15
banner218