banner83

Okul dönüşü annesinin cesedini ipte buldu

Konya’da özel bir hastanede işçi olarak çalışan 35 yaşındaki Arife Kılıç, kendini yatak odasının tavanına iple asarak yaşamına son verdi. İntihar eden Kılıç'ın ipte sallanan cansız bedenini, okuldan eve gelen kızı 10 yaşındaki M.K. görünce sinir krizleri

Okul dönüşü annesinin cesedini ipte buldu
banner94
banner26

Olay, bugün saat 16.30 sıralarında merkez Selçuklu İlçesi Kılıçaslan Mahallesi Adakale Caddesi'ndeki evde meydana geldi. İlkokul 4’üncü sınıf öğrencisi M.K., okuldan eve geldi. Okulda eve dönen M.K., annesini göremedi. Yatak odasına girdiğinde annesi Arife Kılıç'ı tavana bağlı ipte asılı bulan M.K., çığlıklar atmaya başladı. Telefonla inşaat işçisi olan babası Mustafa Kılıç'ı arayan küçük kızın çığlıklarını duyup gelen komşuları, sağlık ekiplerine haber verdi.

Hemen eve gelen Mustafa Kılıç ve komşuları talihsiz kadını ipten indirdi. Bu sırada gelen sağlık görevlileri Arife Kılıç'ın öldüğünü belirledi. Arife Kılıç'ın cesedi morga götürülürken hıçkırıklara boğulan küçük kızı komşuları "Annen ambulansta, tedaviye götürülüyor" diyerek sakinleştirmeye çalıştı.

Arife ve Mustafa Kılıç çiftinin 4 yıl önce boşandığı, daha sona birleştikleri ve bir gün önce de yeniden nikah yaptıkları öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2014, 10:33

banner102